2733
2739
عنوان

نظرتون درباره مهندسی پزشکی چیه؟

5974 بازدید | 14 پست
سلام دوستان بنظرتون رشته مهندسی پزشکی بیوالکتریک چطوره؟ بین پرستاری و مهندسی پزشکی کدومش برم بهتره؟ کسی از درامد مهندسی پزشکی خبر داره چقدره؟ لطفا نظر بدید کدومش بهتره
مهندسی پزشکی همون الکترونیکه. درساشون خیلی شبیه. و نه آینده کاری خوبی ندارند. خودت ببین تو ایران مگه چقدر دستگاه پزشکی ساخته میشه؟ همه چی که دارن وارد میکنند.
آموزش عکس گذاشتن در تاپیک های نینی سایت http://8pic.ir/images/07qa7syjdovsngtbxfgd.jpg

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام قیاس مع الفارقیست دو چیز مجزاست مثل اینکه بخواهید تجربی را با ریاضی انتخاب کنید...کلی و دو فضای متفاوت... اگر دروس الکترونیک را گذراندید و رشته مربوطه آنرا.باد عرض کنم رشته خوبی است بیو الکتریک و با اینکه سالها از آمدنش به کشور میگذرد اما هنوز آنطور که باید جا نیوفته و مقبول اما چند سال اخیر پیشرفتهای خوبی داشته.برعکس این فضا در خارج کشور که در آنجا بسیار کاربردی و اعتبار دارد و اگر قصد ادامه تحصیل در آنرا داشتید کشور آلمان را توصیه میکنم/ و رشته مطلوب بنده هم بوده و هست در زمینه پرستاری و مزایا و معایب آن اطلاعی ندارم
انجمن کارآفرینی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1143408 # ایمیل nowinidea@gmail.com #لینک شخصی تلگر ام: t elegram.me/nowinidea # لینک گروه اشتغال و کارآفرینی در تلگر ام: t elegram.me/Kaaraafariny
2731
گلابتون جون خواهر شوهر منم میخواد مهندسی پزشکی بخونه البته الان سال سوم دبیرستانه پس اگر بره همین رشته از بازار کارش مطمئن باشه ؟درآمد براش خیلی مهمه
برای مامان شدن همه منتظرای نی نی صلوات ...
2738
عزیزم اصلا قابل مقایسه نیست من مهندسی پزشکی خوندم کلی هم کار داره هم بیمارستانا هم شرکتا از پرستاری ...

میشه یکم از این رشته واسم توضیح بدین اخه خیلیا میگن اصلا بازار کار خوبی ندارن خصوصا برای خانما من واقعا گیج شدم

عزیزم اصلا قابل مقایسه نیست من مهندسی پزشکی خوندم کلی هم کار داره هم بیمارستانا هم شرکتا از پرستاری ...

سلام وقت بخیر میتونم ازتون بپرسم که گرایشتون چی بود یا من چه گرایشی بخونم

شما راضی هسین؟الان شاغلین؟برمیگشتین ب عقب از بین پیراپزشکی و مهندسی پزشکی مهندسی پزشکیو انتخاب میکردین باز؟؟؟؟

2706