2733
2739
عنوان

پوست شیر

254 بازدید | 20 پست

من تازه دیدم میدونم‌این هزارمین تاپیکه درموردش ..ولی بگین از چه نظر به صدرا و رضا شک‌کردین!

آخه صبحی خیلیا میگفتن کار صدراس

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...

کچل شدم به خدا 

سلام عشق های من باور کنید من نه اسم خودم و شوهرم رضا و پروانه ، نه نی نی یارم 👩‍💻😳؛نه حس شیشمی ام🥴 ؛نه علم غیب دارم🤓؛نه جادوگرم👹؛نه کارگردانم👨‍💼؛نه بالا دستی ها هم دستم👸 ؛نه از دنیای دیگه اومدم🧚‍♀️؛نه فضایی ام 👽🧞‍♂️؛نه ترسناکم 🧟‍♀️؛نه روحم👻 ؛نه جنم👿 😂😂😂😂😂😂فقط مثل خودتونم این تهمت ها چییه میزنید و لقب ها رو بهم میدین 😂😂😂خب بابا من عضویتم مال ۹۷ بوده ولی وارد سیستم نشده بودم اسم رمز عبورمو یادم رفته بود وقتی این ماه وارد شدم در خواست رمز عبور دادم وارد شدم دوباره ازم اسم کاربری میخواست و منم اینو زدم و همه براشون سوال شد اینم دلیلش عشقولیا 😍😍😍🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کار صدرا نیست

کار مرتضی هست 

مرتضی با یکی دس داره تو کار 

طبق شواهد موجود در فیلم ماهم قاتل رو دیدیم ولی توجه نکردیم🙂💔

سلام به آن غمی که گمان می‌بری قرار نیست از تو دور شود ولی شاید این آخرین شبِ آن باشد!مرا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم . که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم .ولی یک‌ چیزی بگم یادتون بمونه: ‏«گاهی‌ وقتا بدشانسی‌ هامونم از سَر خوش‌ شانسی‌ هستش» این رو بعدا متوجه‌اش می‌شیم.. .  اگر مرگم فرا رسید و یکدیگر را ندیدیم فراموش نکن که من دیدار تو را بسیار آرزو کردم 💜
ن بابا گمون نکنم ولی واقعا چرت بود ک ساحل رو کشتن،سگ رید تو فیلمشون💩

اه اره ..دیگه اینجا رو واقعااااا خراب کردن

2738
کار صدرا نیست کار مرتضی هست  مرتضی با یکی دس داره تو کار  طبق شواهد موجود در فیلم ماهم ...

مرتضی کیه این وسط

مرتضی کیه

مرتضی دوست مشترک رضا و نعیم

توی قهوه خونست همیشه

ما هممون میگفتیم کسی ک شماره جدید نعیم رو نداشت پس چطور ولی شکمون نرفت سمت مرتضی و دوستش

سلام به آن غمی که گمان می‌بری قرار نیست از تو دور شود ولی شاید این آخرین شبِ آن باشد!مرا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم . که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم .ولی یک‌ چیزی بگم یادتون بمونه: ‏«گاهی‌ وقتا بدشانسی‌ هامونم از سَر خوش‌ شانسی‌ هستش» این رو بعدا متوجه‌اش می‌شیم.. .  اگر مرگم فرا رسید و یکدیگر را ندیدیم فراموش نکن که من دیدار تو را بسیار آرزو کردم 💜
ن بابا صدرا رو چ ب این غلطا  اون حروف رو حلقه خیلی مشکوکه ..هر چی عک میکنم نمیدونم چین

اون پلیس راننده هم مشکوک بود فکر کنم اطلاعات رو بیرون نیده

😂چه پر حاشیس این فیلمه موضوعش چیه اینس..تا استوری هم راجب قسمتی که پخش شد گفتن

نخونننن😬.                                                        نخونننیااا😐.                                                          😐🙌🏽اصن خیلی حرف گوش کنی.                                خب.                                                                      😁❤️.                                                                خستم از بازی کردن نقش آدم مغرور:) خستم از درد پنهونم🚶🏿‍♀️بیخیال.اسکار طولانی ترین امضا برسه به من😬😁.                 کاربری با کفش پاشننه بلند اومد😢کاربری با ابرو پیوسته اومد🤨اسممو چلا نمیتونم عوض کنم🙁🙁منمننکننمیتونیبخونی😝🙌🏽اینجا دیاریست که هیچ کدوم از کاربرا حرفو عقیدتو نمیشنون که قبول کنن میشنون که عقیده خودشونو تحمیل کنن🤦🏼‍♀️😁🌱اندکی مهربان باشید کرم ریزی نکنید نی نی یار ها را اذیت نکنید نی نی یار ها عشق منن چاپلوسی نکنید 😂😑فحلنننن خداحاااافظ،یادم رف بپرسم نالنگی میقولیییی موز میقولییییی اناناس میقولییییی، به سایت بخت گشایی 😂دادگاه دعوای عروس و مادر شوهر و پشمانی از رد خواستگار... هر تاپیکی به جز تاپیک نی نی خوش امدیدددد، یکم کوشولو بشینید فاصله اجتماعی رعایت کنید ماسک بزنید دستاتونو صد عفونی کنید پروتکل های بهداشتی رو رعایت کنید😷ستاد مبارزه با کرونا        یعتی میشه این کروناهه برهههه😪
اون پلیس راننده هم مشکوک بود فکر کنم اطلاعات رو بیرون نیده

اره مشکوکن 

وقتی گفت مشکات میاد باهاتون حرف میزنه

در صورتی که همه فکر میکردن مشکات اخراج شده 

2706