2733
2739

من بچه همینجا هام، چرا نمیتونی حرف بزنی؟ شماره ندارم متاسفانه

آناناس سابقم..اسمم هستیه، ی نی نی دو ساله دارم، تو اکثر زمینه ها تجربه دارم،چیزی نیاز داشتین صدام کنین🤩.ایدی تلگرامم @fal_varagh4478 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا زنگ میزنم جواب نمیدن😔نمیدونم باید چیکار کنم 

زنگ بزنی از 118 شماره پادگان بگیری چی؟ تو چالوسه یا مرزن اباد؟ 

آناناس سابقم..اسمم هستیه، ی نی نی دو ساله دارم، تو اکثر زمینه ها تجربه دارم،چیزی نیاز داشتین صدام کنین🤩.ایدی تلگرامم @fal_varagh4478 
زنگ بزنی از 118 شماره پادگان بگیری چی؟ تو چالوسه یا مرزن اباد؟ 

زدم ۲تا شماره داد ولی جواب نمیدن

این شماره‌ای که خودم دارم اصلا بوق نمیخوره میگه تماس پایان یافت

مرزن اباد

2740
بله میدونم شماره‌ای ندارین از اونجا؟؟؟

بببینید پادگانش بزرگه و چند گروهان داره

باید اول ببینید کدوم گروهان اموزشی هست؛ شماره هاشم معمولا بعد ازظهر ها وصله

متاسفانه شماره ندارم

جای خوبیه برای اموزشی

فقط از همین الان دنبال پارتی باشین موقع تقسیم راه دور نیفته

صداقت بیش از اندازه      هرگز سرانجام خوبی ندارد
بببینید پادگانش بزرگه و چند گروهان داره باید اول ببینید کدوم گروهان اموزشی هست؛ شماره هاشم معمولا ب ...

شما مرزن آبادی؟ 

بببینید پادگانش بزرگه و چند گروهان داره باید اول ببینید کدوم گروهان اموزشی هست؛ شماره هاشم معمولا ب ...

اسم گروهانو نمیدونم ولی تو گروهان معاف از رزمه

مشکل اینجاست از دیروز معلوم نیس تلفنو چیکار کردن اصلا بوق نمیخوره روزای قبل هر وقت زنگ میزدم جواب میدادن

پارتی داریم بعداز تقسیم مشخصه ازالان کجا میفته

زدم ۲تا شماره داد ولی جواب نمیدن این شماره‌ای که خودم دارم اصلا بوق نمیخوره میگه تماس پایان یافت م ...

من شوهرم سره کاره، بزار بیاد یجور میگم آمار بگیره برات، خصوصی پیام بده بهم اسم سرباز رو بگو بگم بره امارشو بگیره

اسم گروهانو نمیدونم ولی تو گروهان معاف از رزمه مشکل اینجاست از دیروز معلوم نیس تلفنو چیکار کردن اصل ...

ببینید اکر تازع رفته اموزشی چند روز اولش همینحوریه

تا تقسیم بشنو و خابگاهشون مشخص بشه دو سه روزی طول میکشه

مرخصی ساعتی هم میدن .نگران نباشید حاشون مشخص شد حتما بهتون میزنگند

واسع ایام عید هم مرخصی میدن

بهترین زنلن اموزشی همین اسفنده

خودم اسفند ماه رفتم

صداقت بیش از اندازه      هرگز سرانجام خوبی ندارد
2706