2733
2739
عنوان

نظرسنجی

132 بازدید | 33 پست

دوستان من شرایطم رو میگم شما نظر بدین من برم سرکار یا نرم

برای رفتن 👇

مادرم ۹ماه فوت شده از لحاظ روحی داغونم از خونه خودم پا شدم اومدم تو خونه مامانم زندگی میکنم به خاطر داداش کوچیکترم که مجرده و اینجا برام عذابه هر لحظه و هر دقیقه اش 

کاری ک برام پیدا شده یه کوچه بعد ماست ینی دودقه فاصله داره فقط صبح از ساعت ۸تا ۱ونیم

دوست دارم استقلال مالی داشته باشم 

شوهرم پول میده ولی ماهانه مبلغ مشخص نمیده بهم برا همین عصبیم کرده 

افسرده هم هستم ک با لیسانس خونه نشینم و نیاز دارم از لحاظ روحی ارضا بشم

برای نرفتن👇

بچه ۴ساله دارم که باید با خودم ببرمش البته میمونه پیشم چون فضا داره مبل راحتی و میز و همه چیز هست میتونه بشینه نقاشی کنه یا فیلم ببینه 

دو اینکه همیشه سرماخورده میترسم برم مریض شه دوباره درگیری با شوهرم ک میگه نمیرسی ب بچه

شوهرم راضی نیست میگه حقوقش کمه وقتی ک میخوای بزاری بزار برا بچه

حقوقش ۳تومنه 

هرکی رفته تو اینکار اومده بیرون ب جز یه دختره ک ۷ساله اونجاست بقیه ترسیدن از سختی کار بعد یه ماه رفتن 

تعداد رای : 16
نظرسنجی
برو
9
56%
نرو
4
25%
نمیدونم
3
18%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو یمدت، دوس نداشتی میزاری کنار

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

اتفاقا من فکر می کنم پسرتون که همراهتون میاد بهتره روحیه اون هم عوض میشه. 

اعتماد به نفستون هم بالا میره.

موفق باشید.🌱🤩 

صدای آب اندوهگین به گوش می‌رسد، بحران آب را جدی بگیریم.
2740
به جای کار یه تصمیم درست بگیر سر تو گرم کن برادرت میتونه ازدواج کنه  مادرتو خدا رحمت کنه تو با ...

هستم ب فکر خانوادم بعد سال مامانم خونه رو میفروشیم هرکی میره سر زندگی خودش 

به شوهرت بگو اگه همون مبلغو ماهانه میدی نمیرم

تا دیروز التماس میکردم ماهی ۵۰۰بده نمیداد الان میگه یه تومن میدم نرو 😂

ولی من ناراحتم ک اون موقع اذیتم میکرد سر پول ماهانه نمیداد

ولی هرچی هم میخواستم خودش میخرید 

خدا مادر و رحمت کنه.  این مقدار کم حقوق باعث میشه شوهرت نسبت بهت بی مسئولیت بشه و شاید یه روز از کار خسته بشی و نخوای بری ولی شوهرت دیگه به بی مسئولیتی عادت کرده در ضمن همیشه بخاطر بچه هم ازش حرف میشنوی. زندگیت و خراب نکن بخاطر برادرت.  بیشتر مسئولیت شما بچه ۴ سالته