2733
2739

سلام خوبین کسی اگر گروهی در روبیکا یا ایتا داشته باشه که مخصوص بارداری و قدام باشه این زیر لینکشو بذاره منم عضو شم مرسی 

منم امروز بی بی چکم مثبت شد هنوز تو هنگم

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

توصیه می کنم تو این گروه ها شرکت نکنی 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخوام عضو شم ولی اینجا باشه بهتره

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2728
2740
عزیزم درخواست دوستی قبول کن من گروه دارم متاهلیم،تو خصوصی آیدیتو بزار وویس میدی بعد عضو میشی

عزیزم گروهش کجاست؟ روبیکا یا ایتا؟ چون اگر تلگرام و واتساپ و اینا باشه نمیتونم بیام ، قندشکن دردسره 

چرا عزیزم

شما اگه بارداری که خدا را شکر ولی ما ۲۰ سی نفر بودیم همه حامله شدن زایمان کردن من و چند نفر موندیم خیلی حس بدی بود 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
اینجا مگه میشه؟

بله تاپیک باردارا 

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
شما اگه بارداری که خدا را شکر ولی ما ۲۰ سی نفر بودیم همه حامله شدن زایمان کردن من و چند نفر موندیم خ ...

متوجه نشدم خب این چیش بده؟! حداقل تو اون دوران از تجربیات هم استفاده کنیم