2737
2734
عنوان

فیلم سینمایی تی تی

22138 بازدید | 36 پست

رو دیدین؟

هوتن واقعا عاشق تی تی بود...

چرا کاغذ ابراهیم رو بهش نمیداد؟

ابراهیم هم تی تی رو دوست داشت؟

ولی تی تی به تظرم عاقل بود به نظر شما چی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره تی تی عاقل بود بنظر منم...ابراهیمم آره واقعا دوسش داشت چون وقتی هوتن کاغذی بهش داد بخاطر تی تی نگرف

هر موقع پیش بی بی غر میزدی میگفت: خب حالا توام!چرخ روزگار ک از رو دلت رد نشده این همه داری آه و ناله میکنی مادر جان،حتی اگه رد هم شده باشه باز نباید غصه بخوری!دل مثل میوه‌س،همه جورش قشنگه..شکستش قشنگه..خشکش قشنگه! لهش قشنگه؛ پودرش قشنگه! مهم فقط اون تالاپ و تولوپس؛ همین ک میزنه یعنی خدا کریمه هنوز♡ فکر نمی‌کنم تا اون بالایی کریمه نا‌امیدی روا باشه!🤍🕊 قاضی بنویس از چشاش از اون نگاش://🤤 غیر آغوش تو هرجا ک روم ولگردیست!♡      
2740

از اسمش معلومه چطور فیلمیه من نگا نکردم

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
آره تی تی عاقل بود بنظر منم...ابراهیمم آره واقعا دوسش داشت چون وقتی هوتن کاغذی بهش داد بخاطر تی تی ن ...

از کجا فهمیدی ابراهیم دوسش داشت از اخرش که ما خلا بچه دار نمیشیم؟

هم عاشقش بود هم ازش سوع استفاده میکردو تحقیرش میکرد 

زمینو نخواست ولی سه تا رحم اجارهای جور کرده بود گفته بود دوستومن که اینم پولی به جیب بزنه 

اگه بهت گفتن که نمیتونی کاری رو انجام بدی فقط بهشون بخند                                                                                             بعدا میفهن که چرا بهشون خندیدی😎🌹
2706