2737
2734
من تاحالا نشنیدم بند ناف گره بخوره و جنین از دست بره ولی بچم دو دور بند ناف دور گردنش بود مشکلی ند ...

من بارداری اولم گره خورد و بچم ۳۴ هفتگی مرد الان باردارم و استرس بعضی وقتا دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بارداری اولم گره خورد و بچم ۳۴ هفتگی مرد الان باردارم و استرس بعضی وقتا دارم 

چرا این اتفاق افتاد؟!

حق داری واقعا

نگران نباش توکل به خدا این دفعه هیچ مشکلی پیش نمیاد

چرا این اتفاق افتاد؟! حق داری واقعا نگران نباش توکل به خدا این دفعه هیچ مشکلی پیش نمیاد

انشالله عزیزم ، فقط دلم میخواد زود بچمو بغل کنم و خیالم راحت شه 

نمیدونم چرا اینجوری شد

انشالله عزیزم ، فقط دلم میخواد زود بچمو بغل کنم و خیالم راحت شه  نمیدونم چرا اینجوری شد

دلیلشو گفتن بخاطره گره بنده نافه؟

من براتون صلوات میفرستم انشاالله این دورانو به سلامتی سپری کنید به خوشی زایمان کنید

2740
دلیلشو گفتن بخاطره گره بنده نافه؟ من براتون صلوات میفرستم انشاالله این دورانو به سلامتی سپری کنید ب ...

قربونت عزیزم خیلی لطف میکنی

ازه سونو دادم همون موقع ک بهم گفتن گره خورده بعدا دکترمم ک زایمان کردم از بندناف عکس گرفته بود بهم نشون دادش 

قربونت عزیزم خیلی لطف میکنی ازه سونو دادم همون موقع ک بهم گفتن گره خورده بعدا دکترمم ک زایمان کردم ...

منم الان به فکر افتادم

چقد سخت بوده براتون

نکنه واسه من پیش بیاد

کاش دلیلش معلوم بود آدم رعایت میکرد

منم الان به فکر افتادم چقد سخت بوده براتون نکنه واسه من پیش بیاد کاش دلیلش معلوم بود آدم رعایت می ...

ن دلیلی نداشت اصلنم نگران نباش دکترم گفت خیلی نادره این اتفاق . من نگفتم ک کسی نگران شه 

ولی ی روز جنب و جوشش بیش از اندازه زیاد شده بود چون قبلش با شوهرم دعوام شده بود منم فک میکردم شیطونی داره میکنه اما فک کنم دلیلش اون بود

2706