2737
2739
عنوان

یه وقتایی از شوهرم متنفر میشم

330 بازدید | 11 پست

انقدر خونسرد با همه چیز برخورد می‌کنه و همه چیز رو دا ..ت می‌کنه اکثرا سر این موضوع باهاش دعوام میشه حتی وقتی در اوج عصبانیتم با یه لبخند میگه واقعا من تو رو اذیت کردم؟ من؟ پسر به این خوبی؟ روانشناس هم رفتیم گفت صد در صد شوهرم مقصره. به خودشم گفت ولی حتی با انجام تمرینات هم هیچ عوض نشده. حس میکنم ازش متنفر میشم زمانی که حرصم میده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای منم بعضی وقتا متنفرم مامانم مریضه میگم یه زنگ بزن خالشو بپرس میگ سرما خوردگی زنگ نمیزنن انصافا بد مریضه خیلی احمقه خیلی

خدایا برسد هر که در دل چ آرزو دارد...آمین  
2731
وااای منم بعضی وقتا متنفرم مامانم مریضه میگم یه زنگ بزن خالشو بپرس میگ سرما خوردگی زنگ نمیزنن انصافا ...

حالا اصلا یادم نمیاد این دو سال زنگ بزنه بهش اصلاااااااا

خدایا برسد هر که در دل چ آرزو دارد...آمین  

باز از اینک سرت دادو بیداد کنه فحش بده دلتو بشکنه بهتره که

يَاأَيُّهَا الْإِنسَانُ مَا غَرَّكَ بِرَبِّكَ الْكَرِيمِ : هان ای انسان، چه چيزی تو را نسبت به پروردگار كريمت مغرور ساخته است؟

خوب چی کار کنه با مسائل خونسرد نباشه حرص بخوره که مریض بشه یا شما حرص می خوری مریض می شی 

💔افسوس که این مزرعه را آب گرفته ، دهقان مصیبت زده را خواب گرفته ، افسوس از این عمر گرانمایه که بگذشت ، ما از سر تقصیر وخطا در نگذشتیم
2738
در چ زمینه ای مقصره؟

در همه زمینه ها. چون همیشه سکوته. هیچ وقت تکیه گاه نیست هر زمان به من یا بچه ها ظلم میشه باید خودمون از پسش بر بیایم ایشون انگار نسبتی با ما نداره کلا انقدر بی تفاوته که جاریم می‌گفت اصلا عشقی به تو داره؟ کاملا تو جمع مثل غریبه هاست و خیلی مسایل دیگه

خوب چی کار کنه با مسائل خونسرد نباشه حرص بخوره که مریض بشه یا شما حرص می خوری مریض می شی  

خونسردی خوبه تا حدی. اما کلا بی تفاوت و بی خیال باشی اصلا خوب نیست. بچه ها هر اتفاقی فکر کنی براشون میفته زمانی که با باباشونن. 

به خدا بی محلی از هزار تا فحش بدتره

اره جفتش بده

يَاأَيُّهَا الْإِنسَانُ مَا غَرَّكَ بِرَبِّكَ الْكَرِيمِ : هان ای انسان، چه چيزی تو را نسبت به پروردگار كريمت مغرور ساخته است؟