2752
2734
همین دیگه میگم نمیتونم توصیفش کنم چه حالی میشم  حسودی نیستا اصلا احساس میکنم از داخل دارم‌ له ...

میفهمم حالتو گلم 

چندوقته؟

وای چندروز پیش یکی از دخترعمه هام نشست کلیییی از بچش تعریف کرد برامن ن ها برا زن عموهام اوناهم هعییی ی چی میگفتن میخندیدن بعد بلند بلند میخندیدن چرتو پرت میگفتن ماهم هیچی نگفتیم پاشدیم رفتیم خونه دیدیم عکس بچشو گزاشته با کلی چشم زخم😞🥲🥲🥲😒😒😒

یکی نیست بگ بنده خدا بچه دار شدنو نشدن مگ دسته ماعه ک تو اینجوری خودتو گرفتی

برو بچ این کاربری متعلق به یه نفر نیست پس هی نپرسین چرا تو تایپیک قبلیت اینو گفتی چرا صحبتات تو تایپیکا متغیره اینجا یکی ارزوشه بچه دارشه یکیمون ارزوشه توی کنکوری ک پیش رو داره موفق شه و رشته مورد علاقشو دنبال کنه یکیمون تمام فکرش قبول شدن ازمون استخدامی اموزشو پرورشه و رویاش معلمی یکی بهتر شدن حال بچش اینجا هممون ارزوهایی داریم غمایی داریم دلمونو نوازش میدن اینجا جاییه واسه رهایی پس باهم مهربون تر باشیم❤❤❤
میفهمم حالتو گلم  چندوقته؟ وای چندروز پیش یکی از دخترعمه هام نشست کلیییی از بچش تعریف کرد برا ...

۳ ساااله شماا چند وقته 

دیگه بریدم این‌ماه خیلی علائم داشتم 

بیبی گذاشتم منفی شد

همین یساعت پیش 

دارم اتیش میگیرم‌ الان 😞😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم تاپیک قبلیت رو خوندم، منم وقتی بچه بودم (تا حدود یه سالگی) پوستم خیلیییییی تیره بود در حد ...

سلام عزیزم   میدونی وقتی این حرفا رو میزنن خیلی بده   بچه ک عروسک نیست بندازمش دور میدونی چ تاثیر منفی میتونه داشته باشه   خودمو نمیگم حرفاش مهم نیست من بچمو دوست دارم   ولی گاهی چیزهایی اهمیت پیدا میکنه ک واقعاا کمترین ارزشو دارن 

دختر خواهر من  سبزه بود تیره الان مثل ماه شده روشن روشن همه تو تعحبیم  و بر لکس دختر پنییی ...

آره من خودم دیدم بچه همسایمون قهوه ای بود اصلا الان سفید برفی 

۳ ساااله شماا چند وقته  دیگه بریدم این‌ماه خیلی علائم داشتم  بیبی گذاشتم منفی شد همین ی ...

دوساله

منم هرماه ک پری میشم یت دل سیررر از صب تاشب گریه میکنم 

من هرماههه پریودم عقب میوفته همیشه کلی امیدوارم بعده پری کلا تخریب میشم 

ماه پیش کلااا پری نشدم مطمئن بودم ولی......

برو بچ این کاربری متعلق به یه نفر نیست پس هی نپرسین چرا تو تایپیک قبلیت اینو گفتی چرا صحبتات تو تایپیکا متغیره اینجا یکی ارزوشه بچه دارشه یکیمون ارزوشه توی کنکوری ک پیش رو داره موفق شه و رشته مورد علاقشو دنبال کنه یکیمون تمام فکرش قبول شدن ازمون استخدامی اموزشو پرورشه و رویاش معلمی یکی بهتر شدن حال بچش اینجا هممون ارزوهایی داریم غمایی داریم دلمونو نوازش میدن اینجا جاییه واسه رهایی پس باهم مهربون تر باشیم❤❤❤
دوساله منم هرماه ک پری میشم یت دل سیررر از صب تاشب گریه میکنم  من هرماههه پریودم عقب میوفته ه ...

من وقتی بیبی چکم منفی شد الان شوهرم بود ازش قایم کردم‌ بیبیچکو 

اصلا هیچی نشون ندادم 

الان خیلی حالم بده نمیتونم گریه کنم دیگه

ن دراین حد سبزه تند

موقع زایمان مشکل نداشته؟فقط از این باب میگم که به یه دکتر بگی اگه لازم داشته باشه آزمایشی بنویسه؛فقط برای خیال راحتی خودت.

منم پسرم سبزه هست ؛وکم خونی داره اگه یه مدت فولیک نخوره احساس میکنم رنگش تغییر میکنه؛

این نیز بگذرد  
مشکستن چیه عزیزم تنبلی داری

پلی کیستکم گل

2706