2733
2734
عنوان

ناغیل لار

118 بازدید | 19 پست
ایستیرم اوشاقلارا ناغیل سایت فیلم هر نه کی اؤز دیلمیزده اولسون بوردا پایلاشاق نه گؤزل اوشاقلاری میز اؤز دیلینه ناغیل لار قولاق آیا قدیمی آتا آنا دان قالان ناغیل لاری میز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یاشا قیزیل
اگر دیدی بچه ات گریه می کنه، وقت خودت رابرای ساکت کردنش تلف نکن،.. به کبوتری یا تکه ابری درآسمان اشاره کن، تابه آن بنگرد.. چون فیزیولوژی انسان برای گریه، نگاه به پایین کردن هست.
2738
تایپیک مخصوص بچه های تورک زبان هر کی نمیتونه بخونه تشریف ببره برون خنده هم نداره
اگر دیدی بچه ات گریه می کنه، وقت خودت رابرای ساکت کردنش تلف نکن،.. به کبوتری یا تکه ابری درآسمان اشاره کن، تابه آن بنگرد.. چون فیزیولوژی انسان برای گریه، نگاه به پایین کردن هست.
سحر من تند حرف نزدم اخه بعضیا هستن همه چیو به مسخره میگیرن
متاسفانه نسل ما فقط بلدیم نسبت به هر چیزی حتی یه شوخی ساده جبهه گیری کنیم.....
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
منظورم کلی بود اینجا هم کم نیستن
جیرتدان ناغیلین نرم افزاری آندروید گوشی لر اوچون چیرتدان ناغیلی آندروید گوشی لر اوچون , هم ترپشن گورونتولر وار هم آزربایجان تورکجه سی یازیسی و هم سس فایلی کی چوخ گوزل فورکلور آزربایجان ناغیلارینان دی الدن ورمین هم بویوک و هم اوشاقلار اوچون چوخ ده یرلی بیر ناغیل کی اوز آزربایجان ناغیلارینان تانیش اولسونلار نرم افزار قصه جیرتدان برای گوشی های آندروید که از تصاویر متحرک و نوشته های تورکی آزربایجانی و هم فایل صوتی داره که از قصه های فولکلور آزربایجان هست از دست ندید که هم برای بزرگتر ها و هم بچه ها مناسب هت که با قصه های فولکلور آزربایجان آشنا بشند http://s6.picofile.com/file/8198743618/cirtdan_1.apk.html