2733
2739
عنوان

قرص ال دی و سرماخوردگی؟

130 بازدید | 4 پست

سلام

من از دیشب گلو درد شدم.حالا میخوام آزیترو بخورم و دیفن هیدارمین اثرشو از بین میبره؟یا میشه با چند ساعت فاصله بخوری؟

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
بله اثرشو از بین میبره بنده الان ۶ماهمه😑😑😑😒🤦🏻‍♀️

وای عزیزم

پس باید چیکار کنیم؟

منم ببخشید فقط دو شب پیش را ب ط ه بوده یه بار فقط.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم پس باید چیکار کنیم؟ منم ببخشید فقط دو شب پیش را ب ط ه بوده یه بار فقط.

نمیدونم والا من نمیدونستم بچمم۳سالشه 

فک نمیکردم چرک خشک‌من اثر ال دی از بین ببره واسه عفونت دندون خوردم بعدشم سرماخوردم باز مصرف کردم 

2728
نمیدونم والا من نمیدونستم بچمم۳سالشه  فک نمیکردم چرک خشک‌من اثر ال دی از بین ببره واسه عفونت د ...

مرسی عزیزم.

انشاءالله این دورانت به خوبی طی بشه.

منم میترسم از صبح میخواستم قرص بخورم حتی یه مسکنم نخوردم.