2737
2734

من با شوهرم خیلی مشکلات داشتم شوهرم یه ادم فحاش و دست بزن دار و بد دهن هست که کلا دوسش نداشتم اما ناچارا بخاطر دخترم تحملش میکردم تا اینکه دیدم  به بهانه کار ۲ روز خونه نمیومد یا اگه هم میومد ساعت ۵ صبح میومد منم بهش شک کردم 

عشقم همه کسم دخترم😍😍

خب

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه روز که از بیرون اومدم خونه دیدم گوشی شوهرم دست دخترمه بدون قفل داره بازی میکنه خودشم خواب بود یواشکی گوشیش رو چک کردم دیدم تو تلگرام به این سایتهای صیغه یابز پیام فرستاده بود سلام من کد ۴۳ رو میخوام قیمت لطفا با کلی اسم دختر دیگه که باهاشون چت کرده بود و خودش رو تنها معرفی کرده بود

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2738

ب خودت فکر کن وگرنه میشی یکی مثل من افسرده

من تازه عاشقش بودمو الان انقد حالم بده

تاحالا شده واسه حفظ شرایطی ک ازش متنفری بجنگی؟؟؟؟                      دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                              منم دیگه بیدارش نکردم🤷‍♀️.              ب قول تتلوی عزیز بحث لیاقته قورباغه رو تو تشت طلام بزاری باز میپره تو مرداب.                            تو نخواستی ک عوض شی هر کاری کنم‌همینی واسم آرامش نذاشتی و خب این درد کمی نیست.             بیخودی گردن من نندازمن وانمود کردم دردم نیومد،اما درد پیرم کرد...               فقط اونجا که شادمهر میگه:منو دوست داشت ولی هربار خلافش اتفاق افتاد،اونم دوست داشت منو اما نه اونقدر ک نشون میداد.
2706