2733
2734
عنوان

ام ا ن از زبان سرخ...

96 بازدید | 18 پست

من عروس بزرگ خانوادم و از همون ابتدا همسرم تمکن مالی خوبی داشت روز بعد عقدکنون رفتیم خونه خریدیم و  ماشین هم داشتیم. خودم دختر کم توقعی بودم و همیشه به خانواده ی همسر احترام گذاشتم و همیشه مادرشوهرم میگفت کاش عروس بعدیمون هم به خوبی و خانومی شما باشه. پدرم جهیزیه ی خیلی خوبی دادند ومن و همسرم خودمون تلاش کردیم و مغازه خریدیم بدون ذره ای کمک مادرشوهر و پدرشوهر، یعنی اصلا زیر بار کمکشون میرفتیم.. 

تا این که برای برادرشوهر رفتیم خواستگاری و توی خواستگاری اول دختره به مادرشوهرم گفت ما جهیزیه ی خیلی خوبی میدیم شمام باید خونه ی عالی برامون بخرید. و سر همین مساله نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دارم برای خودم تایپ میکنم؟ 

خب بگو ادامش

نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌ای ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدی منو بخندونی،بلدی اشکم رو در بیاری ! همونقدر که مهربونی،همونقدر هم بی تفاوتی ! همونقدر که بلدی امن باشی و آروم،ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره...!

بوگو

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
2740
خب بگو ادامش

هیچی دیگه براش همه کار کردند به بهانه ی این که برادرشوهرم پول نداره و منم هر موقع به همسرم میگفتم میگفت قبل ازدواج به منم زمین دادند و مطمئن باش فرقی گذاشتند من خودم حواسم هست

رفتیم خونه ی مادر شوهر و جاری نیومده بود الان 3 هفته اس باهم قهرند سر این که بابای دختره پول نزول میکنه و و دختره سکه ی برادرشوهرم رو بدون اجازه فروخته و رفته پیش پرداخته آتلیه عکس داده.