2733
2734

هفته ۳۳ هستم.

جفتم گرید ۳،مایع دورش ۷،۷ هست.

راهی سراغ دارید؟

ممکنه خطا کرده باشن در مورد جفت؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
کی بهتون گفته خطرناکه؟؟؟ ماه آخر بارداری گرید جفت ۳ هست غیر از این باشه مشکله

دکتر گفت برا ۳۸ به بعد هست،نه الان

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چچی شد زایمان کردی؟ یا زوده؟

سلام.بله،یکشنبه

به سلامتی. چند هفته آخرش شد؟

۳۸هفته و ۵روز

سلام خاطره جون انشاالله خودت و نی نی عزیزت زیر سایه امام زمان سلامت باشید عزیزم من هماتوم دارم شما گفته بودی آب انار بخورید الان تو این فصل انار موجود نیست اشکالی داره روزی یک قاشق رب انار بخورم

معلم کلاس اول هستم هر سوالی داری میتونی بپرسی 📝📝📝📝✏✏✏✏
2740
سلام خاطره جون انشاالله خودت و نی نی عزیزت زیر سایه امام زمان سلامت باشید عزیزم من هماتوم دارم شما گ ...

سلام عزیزم.

آب پرتقال،آب انار،آب فراواوون،آب آلبالو...

رب انار رو نمیدونم.

برو تو تاپیک هام،تاپیکی هست با عنوان درنان هماتوم در صورتی که دکترا.....

اونجا کانل گفتم

سلام عزیزم. آب پرتقال،آب انار،آب فراواوون،آب آلبالو... رب انار رو نمیدونم. برو تو تاپیک هام،تاپیک ...

عزیزم من دکترمو عوض کردم. قبلی گفته بود استراحت مطلق و شیاف

که شیاف ها جذب نمیشد و بزرگترم شده بود هماتومم

. این دکترم  میگه دیگه نمیخواد شیاف  پروژسترون استفاده کنی   روال عادی زندگیت بکن🤔🤔

ولی تو سونو م   زده بود  هماتوم بزرگتر شده 

میخام بدونم.  شما روزی چند تا ؟؟ لیوان آب پرتقال و یا میوه پرتقال. میخوردی یا انار. و آب انار 

و شیافم استفاده میکردی؟ 

از معقد یا واژن 

چون من از واژن میزارم لک بینی دلرم

عزیزم من دکترمو عوض کردم. قبلی گفته بود استراحت مطلق و شیاف که شیاف ها جذب نمیشد و بزرگترم شده بود ...

سلام عزیز.

سر بارداری دوم،بله شیاف استفاده کردم،ولی هیچ فایده ای نداشت.قطع کردم.روزی دولیوانم آب انار خوردم.ولی من میگم یه لیوان بخورید.یه استکان صب،یه استکان عصر.آب پرتقالم یه لیوان.آب فراووون.

بارداری سوم دکتر هم امپول و هم شیاف داد.دونه ای هم استفاده نکردم.به لطف خدا با همین آب انار رفع شد.

من نمیگم شما استفاده نکنید،ولی کنارش حتما آب انار بخورید اگه خونتون رقیق نیست

بعد شما روال عادی  تو ادامه دادی یا استراحت مطلق بودی  و آب میوه و آب میخوردی

بارداری دوم یه هفته ای مطلق بودم،بجز سرویس میرفتم فقط.

بارداری سوم مطلق مطلق نبودم.ولی کارم زیاد نمیکردم.

بچه ۴ساله داشتم،بچه کلاس اولی...

مادرشوهرم غذا درست می کرد.

سلام عزیز. سر بارداری دوم،بله شیاف استفاده کردم،ولی هیچ فایده ای نداشت.قطع کردم.روزی دولیوانم آب ان ...

مرسی ممنون از پاسخت عزیز دلم ایشالا حاجت روا بشی. دکترم گفته شیاف استفاده نکنم   پس آب پرتقال و آب انار بخورم ایشالا که نتیجه بگیرم از بین بره این هماتوم  استرس دارم

هماتوم بزرگتر شده