2737
2739
لطفا در مورد پوکت هر اطلاعاتی دارید بهم بدید واینکه لباس بچه از کدوم فروشگاهها می تونم بخرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پرنسس جون جاهای تفریحیش چطوره . مثلا جزیره فی فی یا جیمز باندش یا رافتینگش چطوره ؟ کدومش بهتره ؟ بعدشم چون تو این تورها آب هست لباس چطوری ببریم یا بپوشیم ؟ چند دست لباس برای این تورها باید ببریم
2738
منم عید بانکوک و پوکت رفتیم
پوکت برای خرید خوب نیست فقط تفریح خوبه ما جزیره فی فی رفتیم به نظرم اگه فقط یه جا برین خوبه ما 4 رهز بانکوک بودیم 3 روز پوکت ولی خیلی کم بود یه روزمون برای جابجایی هتل حروم شد چون از بانکوک بازم سوار هواپیما شدیم و خسته کننده بود
ولی اگه فقط پوکت برین عالیه وقت زیادی دارین برای همه تفریحاتش
ما هتل انداکیرا بودیمخوب بود نزدیک ساحل پاتونگ
آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد ، آزادی ماه است که او را پایبند می کند.
رابیندرانات تاگور
سلام شیما جون
من پنجشنبه اومدم، 5 روز اول که بودیم هوا خیلی خوب بود، صبحا بارون میومد ولی دو روز آخر که بارون نیومد خیلی خیلی گرم بود، به نظر من برای هر روزت یه دست لباس ببر، چون اونجا لباس بشوری دیگه خشک نمیشه
از تورها هم ما جمیزباند و رفتینگ رفتیم، رفتینگ چون میری تو اب خیس میشی، یا با مایو برو، یا یه دست لباس اضافه ببر
کفش اصلا نبر، دمپایی راخت ببر اونجا همه تو خیابون، پاساژ و ... دمپایی پوشیدن
دنبال خرید هم اصلا نرو، چون خیلی گرونه، فقط ما اون روزی که تور شهر بود بهش گفتیم مارو outlet پیاده کنه، اونجا قیمتاش بهتره ولی خب 600 بات کرایه برگشتمون شد
ما تورهارو یا لیدرمون هماهنگ کردیم ولی یه سری tour information هستند همینجوری کنار خیابونن، اونا ارزونترن فکر کنم
راستی اگه اهل غذای دریایی هستی بهت پیشنهاد پیتزا دریایی pizaa hut رو بخوری ، ما خیلی دوست داشتیم
سلام افروز جون منتظرت بودم پس خوب بود در کل .یعنی خریدش خوب نبود یا نسبت به تهران گرون بود ؟ یعنی میگی تورهارو خودمون بریم ؟اگه اطلاعات دیگه ای هم داری بگو هرچی به ذهنت میرسه .فانتاسیا شو رفتی ؟
نه خیلی گرون بود نسبت به تهران، البته من تو لباس فروشی های کنار خیابون نرفتم اصلا شاید اونا قیمتاش خوب بوده ولی تو پاساژ که خیلی گرون بود
تورها رو اگه خودتون برید یه کم ارزونتر درمیاد، فقط اگه از کنار خیابونیا میگیری باید کلی چونه بزنی، مثلا ما رفتینگ 1300 بات رفتیم ولی یکی دیگه بود با 1000 بات اومده بود، جمیز باندم 1200 رفتیم اونا 1500 رفته بودن، حالا خود تورتون لیست قیمتشو میده میتونی مقایسه کنی انتخاب کنی، تورهای جزیره ها تفاوتشون تو کشتی هاشون، بعضیاش خیلی معمولیه، اون گرونا هم خیلی کشتیاش خوشگله
فانتاسیا شو شانس ما تعطیل بود، ایشالا برای شما باز باشه
کرم ضدافتابم یادت نره، حتما ببر
2706