2737
2739

بچه منو خواهرشوهرم ازقبل رفیق بودیم الانم بعد 5سال تقریبا رابطه خواهرشوخرعروس بازم باهم خیلی خیلی رفیقیم..همه مشکلات هم دیگه رو میدونیم یجورایی خواهریم برای هم...حالا دوسال پیش من یه چیزی ازشوهرم دیدم بایکی از خانومای فامیل پیام داده بودن ک البته فقط درحد پیام بود و خیلی زود من فهمیدم و تمام و بخشیدمش خلاصه اینکه خواهرشوهرمم اینو میدونست...حالا برنامه سفر عید چیده...خیلیا هستن ازجمله اون خانوم...من ناراحتم اونکه که جریان رو میدونست،میدونست اکع اون باشه من نمیرم...به نظرتون چی بهش بگم چ پیامی بدم؟اصا چکاری انجام بدم؟؟فقط نرم یا بگم گله کنم ازش و نرم؟؟

لطفاا خووواهش میکنم کسی منو لایک نکنه. توروخدالایک نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

کلا ارتباط صمیمی که جیک و پوک همدیگه را بدونین در فامیل شوهر اشتباه محضه .

خواهرشوهر هیچ وقت خواهر نیست 

خیلی مواظب باش ..با هم خوب باشین و رازهای زندگیت را نباید بگی 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

اگه بگم دیگه همه مسایلت را نگو بهش دیگه گوش میدی 

مگه‌به شوهرت دیگه اعتماد نداری به خواهرشوهرت هیچی نگو و بهانه دیگه بیار و نرو با شوهرت برید یک جای دیگهدنفری

توقالب گله نه همینجوری بین صحبتاتون بگو وا چرا فلانی رو گفتی بیادش 

احتمالا دختر خاله شوهرته زنه نه؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

واقعا چرا اینکارو کرد؟🤕 مازنا بجایی ک هوای همو داشته باشیم بدتر باعث ناراحتی هم میشیم

نرو اگ گفت چرا نیومدی

بگو فکر کنم دلیلشو خودت بدونی ولی ایراد نداره خودم میگم ک بخاطر فلانی نیومدم

ب ما تنبلای مظلوم کاری نداشته باشین🥺انقد پاشو پاشو نکنید واسمون💔خوده خدا وقتی ک ماهارو آفرید با یه لحن خوجل موجل فرمودند:خودااااا والااااا تو نمخواد پاشی دراز بکش عزیزوووم😍تازه یه بالشته اضافیم گذاشت بغلمون🙃😁
2706