2737
2734

باشگاهی که میرم همکلاسی دوران دبیرستانمم میاد.ما با هم رو یه نیمکت می نشستیم.الان اون دانشجوی پزشکیه منم دوباره میخوام کنکور بدم‌.مربی و منشی ومدیر باشگاه هر وقت میبیننش خانم دکتر خانم دکتر از زبونشون نمیفته.انقد بهش حسودی کردم اومدم خونه واسش اسفند دود کردم یوقت چیزیش نشه🥹

تیکرم برای بارداری نیست🩵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گاهی آنقدر حسرت میخورم که چرا نزاشت درس بخونم

منم ۲۴ سالمه دیپلم هم ندارم🥺

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2728
کی نذاشت؟

همسرم

آخه ۱۴ سالگی ازدواج کردم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2738
یه رشته دیگه رفتم.الان ۲۴سالمه دوباره میخوام کنکور بدم

بیخیال گذشته، اگه علاقه داری الان بشین هدفدار و جدی درس بخون تو هم به رشته مورد علاقت میرسی، یکی از اقواممون بعد از اینکه لیسانس پرستاریشو گرفت دوباره کنکور داد، دندانپزشکی قبول شد، اصلا هم از مسیری که اومده پشیمون نیس چون میگه همش تجربس

الانم نمیذاره؟حیفه واقعا

نه متاسفانه 🫠😞

ذهنش محدوده 

میگه زن نباید پیشرفت کنه