2733
2734
اره چهل و سه و نیم عالیه  بهترین دکتر برای کودک و نوزاده توی کل ایران نوبتش به سختی گیر میاد ...

چ خوووب

نان ۶۲ تومنم هست

عزیزم ب بچتون میسازه من نان که میخوره همرو بالا میاره،واسه رفلاکس خوببه بنظرت؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهترین شیر نانه کی گفته تراریختس

من ازدکترسوال کردم گفت بهترین نداریم مثلا به من گفت ببلاگ یه شیر سبک هست که اکثرازش راضی هستن ومیسازه بچه ها رو ولی نان نسبت به بقیه شیرها سنگین تره معده بچه ها روسنگین میکنه

منم تا هفت ماهگی نان میدادم بعدش دختر خواهرم که نان میخورد یبوست شد منم اپتامیل گرفتم البته چون گفتن ...

کدومو میگن اسرائیلی هست ؟

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
منم تا هفت ماهگی نان میدادم بعدش دختر خواهرم که نان میخورد یبوست شد منم اپتامیل گرفتم البته چون گفتن ...

فقط شیرخشک میخوره دخترتون؟؟؟

اسراییل ک از خداشه این احمقایی ک میدونن چرا مجوز میدن ک وارد شه ب این راحتی😭 خدا لعنتشون کنه

2706