2737
2739

چند وقت پیشم این تایپیک زدم همه گفتن اشتباه می کنی حالا که گرفتی دیگه دوباره پوشک نکن.ولی دیگه واقعا خسته شدم.بچه ام نزدیک شش ماه از پوشک گرفتم.ولی یه عادت بدی که کرده خودشو نگه میداره و در آخر مقداری جیش تو شلوار شرتش می‌کنه.بسکی لباس شستم خسته شدم روزی شش دست شرت و شلوار می شورم.همش قول میده ولی بازم شلوارش خیس می‌کنه.میخوام تا شش سالگی پوشکش کنم بعد که رفت مدرسه خودش خجالت بکشه.واقعا بچه فهمیده ای ولی در این مورد نمی‌خواد همکاری کنه و همش میگه طوری نی.همه روشا رم امتحان کردم جایزه تنبیه .هرچی که فکرشو بکنی قبل از همه اینا دو سه تا کتاب قصه واسش خوندم روش تدریجی روانشناس رفتم .ولی نمی‌دونم کجای کارم اشتباه بود که اینجوری شد .خلاصه می‌خوام خودم راحت کنم شش ماه کم نیست مدام حرص بخوری.الانم که دیگه باردارم

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دارم میبینم از شدت دسشویی به خودش میپیچه ولی نمی خواد بره و بازیگوشه در این مورد اصلا حرف گوش نمیده.چقدر حرص بخورم اخه

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

پسر منم ۳ سالشه جیششو خیلی نگه میداره میخواد بریزه میگه دسشویی دارم یکمم میریزه تو شلوارش ولی سخت نمیگیرم یکم بزرگتر بشن می‌فهمن که به موقع باید بگن

خدایا میدانم که میبینی...
2740
دارم میبینم از شدت دسشویی به خودش میپیچه ولی نمی خواد بره و بازیگوشه در این مورد اصلا حرف گوش نمیده. ...

دختر منم همینطوره ....با اینکه الان ۵سال و تموم کرده ولی بازم دقیقه های آخر میره .....تا میبینم حالت عوض میشه و جیش داره بازی استپ میکنیم .......اگه انیمیشن باشه استپ اگه خاله بازی باشه وسایل رو تو همون حالت میزارم استپ میگم ....خلاصه هر کاری باشه دست میکشیم تا این بره توالت .....البته خونمون دو طبقه و توالت طبقه بالاس این بیشتر تنبلی میکنه

❤️
منم بچم‌دوسالو نیمشه نمیدونم از کجا شروع کنم یبار دوسالگی امتحان کردم شکست خوردم اماده نبود

من مسر اولم ۱سال و۸ماه گرفتم از پوشک تا دوسال ویه ماه طول کشید...

پسر دومم دوسال ونیم خدودا گرفتم...تو مسافرت...گقتم ریگه راحت بگیدمش....راحت هم شد برام...خیلی واهمه داره اولش...ولی الان داره هوا خوب میشه میتونی بیششتر ببریش حیاط

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر
پسر منم ۳ سالشه جیششو خیلی نگه میداره میخواد بریزه میگه دسشویی دارم یکمم میریزه تو شلوارش ولی سخت نم ...

منم سخت نمیگرفتم ولی الان شش هفت ماه از موقعی که گرفتم‌گذشته‌.واینکه عصر به بعد پشت سرهم به خودش جیش می‌کنه.و به روی خودش نمیاره.فقط نصفه شب اگه جیش داشته باشه میگه یا صبح که از خواب پا میشه و سرحاله.بچه باهوشی خودش از یه بازی اعداد انگلیسی یاد گرفت رنگ از یک سال و ده ماهگی یاد گرفت و خیلی چیزای دیگه.ولی به شدت بازیگوشی 

مهد نمیره؟؟ بچه ها خیلی بهم نگاه میکنن،اونجا میفهمه نباید پوشک بشه

نه نمیره .

اشتباه میکنی،،تحمل کن

اخه چقدر دیگه😥آخه روزی چهار بود می شد.ولی میگم عصر به بعد نمی دونم چش میشه پشت سرهم به خودش جیش می‌کنه الان تو روشویی چهار تا شلوار ریختم بشورم دوتام صبح شستم‌.

2706