2733
2734
عنوان

دختر 3ساله دارید؟

177 بازدید | 17 پست

سلام مامانا بگید چجوری سرگرم میکنید دخملتونو دختر من خیلی آویزونمه درحدی که غذا به زور میپزم علاقه ای به دیدن تلوزیون نداره اسباب بازی هم همینطور فقط با وسایل خونه کار داره دخترای شما چه بازی هایی دوست دارن؟ 

دختر منم همینه البته یه ذره هم با تلویزیون سرگرم میشه ولی قشنگ مغز منو میخوره  باز من خواهرش هس ...

منم یه پسر دارم ولی جدیدا خیییلی وحشتناک دعوا دارن😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دختر منم 3 سالشه نمیشه بگم همیشه بهم می‌چسبه ولی کلا همیشه باید مراقبش باشم چون در حال انجام یه کار ...

وای من اونقدر دوست دارم بچه اینجوری بتونه خودشو سرگرم کنه ولی دخترم فقط با من کار داره دیگه خل شدم رسما

وای من اونقدر دوست دارم بچه اینجوری بتونه خودشو سرگرم کنه ولی دخترم فقط با من کار داره دیگه خل شدم ر ...

براش کتاب بخر میشینه نگاه میکنه سرش گرم میشه 

کم کم عادتش بده تنها بازی کنه نه یهویی 

مثلا باهاش خاله بازی کن بگو تا این غذا رو درست کنی مامان میادیکم که بگذره زمان رو بیشتر کنی عادت میکنه 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2740

سلام

ببخشید من برای زردی نوزاد سرچ کردم یکی از تایپیکای شمارو آورد،زردی بچه شما چطور خوب شد؟

چقدر طول کشید؟

العان پسر منم مثل بچه شما مجدد زردیش اومده بالا خیلی نگرانم😢🥺

🖤💔
سلام ببخشید من برای زردی نوزاد سرچ کردم یکی از تایپیکای شمارو آورد،زردی بچه شما چطور خوب شد؟ چقدر ...

بعد 40روز خودش خوبه خوب شد اونقدر که من سر زردیش حرص خوردم پیر شدم

خداروشکر پسر من تازه ۴۰ روزش شده ،خدا کنه زود خوب بشه،اینقدر حرص خوردم سر این زردیش حد نداره والا

حرص نخور از من بهت نصیحت متوجه نمیشی اصلا که کی خوب شد