2737
2734
تو بارداری قبلی ام سابقه عفونت ادرار داشتم ولی توی این بارداری ام آزمایش هام خوب بوده شب ها تنبل شدم نمیرم دستشویی میرم زیر پتو که خوابم ببره گفتم شاید مثانه ام عفونت کرده چون شبهایی که دستشویی نمیرم مثلا به پهلوی چپ خوابیدم صبح تا چند ساعت زیر دلم سمت چپ درد داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام عزیزم اولا اشتباه میکنی که خودت نگه میداری و دستشویی نمیری میدونی چقدر به مثانه و کلیه هات فشار وارد میشه یه جایی خوندم زمانی که مثانه پر میشه اگه خالیش نکنین این ادرار که حاوی مواد سمی و میکروبهای بدنه به کلیه هاتون بر میگرده و یا دچار عفونتهای ادراری میشید برو دکتر بهش بگو یه از دیگه برات بنویسه حتما عفونت خیلی بده تو بارداری میدونی که؟
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...
درد یبوست به شکمت فشار میاره نه به پهلوهات دختر خوب منم وقتی یبوست میگیرم شکمم نفخ میکنه و درد دارم ولی درد پهلو ربطی به یبوست نداره
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...
در روز سعی کن سه بار یا حداقل دوبار دفع داشته باشی.نه این که زور بزنیا ولی ملین بخور مث سبوس، روغن زیتون،لواشک و اینا. آب گرم و عسل البته با عسل کم. مثلا یه قاشق عسل با یک لیوان آب گرم. دسشوییتم اصلا نگه ندار. بچت دختره؟
2706