2733
2734
رویا از یه جای مطمین هم خریدیم خیلی خوبه
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فروشگاه لباس ترک - بهترین های پوشاک راحتی - النار بازار مشاهده محصولات النار بازار لینک خرید از النار بازار
النار بازار ، بهترین های پوشاک ترک فروشگاه اینترنتی http://www.elnar.ir/index.php? اینستاگرام : elnarbazar1 وایبر : 09212384594 دریافت سفارش : آنلاین ، حضوری ، تلفنی ، پیامکی با امکان ارسال به تمام نقاط کشور برای بازدید محصولات ( بیش از 700 مدل ) و سفارش می توانید به سایت النار بازار مراجعه نمایید
برنج هاشمی مزرعه خودمون در شمال.. ما خودمون ۳ساله ساکن تهرانیم... از گیلان به تهران هم برنج میاریم.. تو این سه سال کلی مشتری پیدا کردیم.. سال اول هرکی برده بازم خواسته.. حتی به مغازه های اطراف خونمون هم برنج میدیم واسه فروششون.. واقعا فوق اعلاست خداروشکررررر.. "برنج هاشمی" البته الان برنجامون تموم شده.. ایشااله دوباره برداشت جدید رو میاریم تهران..
آدمها مثل قایق اند … … نمی دونم شایدم نباشن به هر حال من وظیفه خودم دونستم که اشاره کنم
من میگم برنج هاشمی من خودم شمالی ام به نظر من عطر این برنج از همه برنج ها بهتره خوب هم قد میکشه موقع پخت من که همیشه همین رو میگیرم ولی هنوز عطرش برام عادی نشده از بس که خوش عطره خیلی راضی ام ازش
من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2706