2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانما خرید برنج به ذائقه بستگی داره ،یکی عطرش رو میپسنده یکی مزه اش مهمه براش یک نفر هردورو باهم میخواد ،یکی هم دوست داره برنجش قد بکشه ،یک نفر هم قیمت براش مهمه که اقتصادی باشه ،من به عنوان یک اقا به شما خانومهای محترم عرض میکنم ،برنج صدری (دمسیاه,دمزرد،دم سرخ )حالا صدری دمسیاه عطری هست هاظمی هست ،این نوع برنج از برنج هایی هست که از لحاظ عطرو مزه وقد کشیدن حرف اول رو میزنه ،برنج طارم ،،طارم هاشمی ،علی کاظمی ،،طارم محلی ،دومین برنج بعداز خانواده صدری بهترین برنج هست برای اون دسته که عطر ومزه براش مهمه وخوب ری داره ،کشت دومش که عطرش دیوانه کننده است ،،،،میرسیم به برنج ندا ،فجر ،شیرودی اینا بدترین برنجهای ارزان قیمت بازار هست برنج پرمحصول هم بهش میگن ،دسته اول هم ازنوع برنجهای کم محصوله برای همین مرغوبو گرون هستش ،برنج چمپا یا عنبر بو این نوع برنج از نوع برنج گرد هستش یعنی عطر وطعم بسیار فوق العاده ای داره فقط ری نداره وباب کته هست ،بدی این برنج برعکس صدری دمسیاه و طارم هست  چون برنج های دسته اول تا چند روز حتی یک هفته ،میشه این برنج رو نگه داشت تو یخچال وهر زمان گرم کنید انگار تازه دم کردید نرمی خودشو از دست نمیده ولی عنبر بو بعداز پخت باید کامل خورده بشه یک روز تو یخچال بمونه خشک میشه وخوردنش لطفی نداره ،امید وارم که به درتون خورده باشه این مطلب ،