2733
2734
عنوان

چی کار کنیم یه مرد سرد مزاج نباشه

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا 😐😐😐😐😐 پس دیگه چرا ازدواج کنه؟ این که اصن نشد ازدواج خواهر برادریه

ازدواج هم که فقط رابطه نیست والا من دوست داشتم شوهرم مثل داداش بود🤣🤣🤣🤣

دستت فقط توی جیب خودت باشه 
2731
دکتر!!!!! اینقدر سخته ینی که نمیفهمن؟؟؟

سلام عزیزم

خوب هستین😊

پیشنهاد میکنم حتما حتما حتما کتاب باشگاه ۵ صبحی هارو بخونید.....اگر که رویای بزرگی در سر دارید....من به معجزه ورزش ایمان دارم💪💪💪💪اندام و استایل شما بیانگر نحوه زندگی شماست....بزرگترین ثروت سلامتیه
زنه گرم مرد سرد یه دختر سه ساله دارن ولی اوضاعشون خرابه مرده بوق بوق 😅

لعنت بر مرد سرد مزاج

پیشنهاد میکنم حتما حتما حتما کتاب باشگاه ۵ صبحی هارو بخونید.....اگر که رویای بزرگی در سر دارید....من به معجزه ورزش ایمان دارم💪💪💪💪اندام و استایل شما بیانگر نحوه زندگی شماست....بزرگترین ثروت سلامتیه
زنه گرم مرد سرد یه دختر سه ساله دارن ولی اوضاعشون خرابه مرده بوق بوق 😅

من اگه جای زنه بودم فورا طلاق 🥴 این که نشد زندگی

چون میدونم اگر طلاق نگیرم ناخودآگاه خیانت میکنم بدون اینکه دست خودم باشه

سلام فدات شم مرسی گلی  شما خوب باشی منم خوبم♥️

شما خیلی مهربونید😊😊😊🙏🙏🙏

یه خاله داشتم با یه مرد روانی جنسی ازدواج کرده بود طرف هی دارو میخورد و مواد میزد که رابطه داشته باشه روزایی حتی ۸ بار هم اینکارو میکرد ۳ تا زن طلاق داد آخرش با چهارمی ۲ ساله زندگی میکنه

دستت فقط توی جیب خودت باشه 
2706