2737
2739

یه سری از خانواده ها یه خواهری برادری چیزی رو همیشه همراه دختر و پسر میفرستن😂

خاطره دارین ازون دوران؟

من بعد اینکه خانواده ها اشنا شدن بابام حتی برای خرید هم داداشمو میفرستاد😐

کل خاطرات خانوادگی دوران نامزدیمون داداشمم هست😂 یه سوپر مارکت تنهایی نمیشد بریم😁

اخراش به داداشمم وابسته شده بود دیگه میگفت جفتتونو عقد میکنم😂😂

داداشمم جوگیر همه جا میومد🤣 بابام بهش گفته بود

شوهرم میخواست باهاش رفیق بشه اولاش نمیذاشتتتت اصلااااا😁😂

میگفت خواهرم نمیشه باهات ازدواج کنه یا از خواستگارام میگفت پیشش😑🤣 یه سری دری وریم از خودش در میورد البته😂 

کلا وسطمون بود حرف میزدیم اینم میومد نظر میداد بعد گیر میداد چرا ازش نمیپرسی رنگ مورد علاقش چیه🤣

وای کلا هم شوهرمو حرص میداد شوهرمم بیچاره هم هیچی نمیگفت🤣🤣

میزد ناکارش میکرد شوهرمو😁🤣

یه لیوان اب نمیذاشت واسه شوهرم ببرم🤣

شوهرمم منو بغل میکرد داداشموحرص میداد😂

میرفت به شوهرم میگفت ملیکا ( من) شهربازی دوست داره ببرش شهربازی براش خوراکی بخر😂😂 هرچی خودش دوست داشتو میگفت من دوست دارم😁😂

شب بغل شوهرم میخوابید کلا😂

البته یه وقتایی هم شیک میپیچوندیمش 😁😂

کلا برادرام دهن شوهرمو صاف کردن بیچاره رو🤣

هعی روزگااار😁🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با اینکه کاملا سنتی بودیم ولی هیچ کسی 

حتی چند هفته بعداز بله دادنم یه مسافرت یه روزه باهمسرمم رفتیم😁🖐️

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

منم خواهرم بود 😂26 ساله پیش 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2738
هیچکی. مگه عهد شاه وزوزکه که کسی رو بفرستن 

اون موقع که من ازدواج کردم عهد شاه وزوزک بود😁

بعد اینکه پدرمم خیلی حساس بود روی شوهرم نمیدونست که دوست بودیم واسه امنیت اشنایی میفرستاد داداشمو فکر میکرد من نمیشناسمش زیاد

اون موقع که من ازدواج کردم عهد شاه وزوزک بود😁 بعد اینکه پدرمم خیلی حساس بود روی شوهرم نمیدونس ...

چند سال پیش؟

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2706