2733
2739
عنوان

یه _عقاب_تنها_نیست ❤🌹

130 بازدید | 0 پست

همش تو برا لی لی (من) نامه نوشتی یه بارم من بنویسم...یادمه وقتایی که گوشیتو جا میذاشتی و میرفتی سر کار هروقت خبری ازت نبود یا زنگ میزدم به مامانت یا خونتون یا محل کارت...بالاخره یه جایی پیدات میکردم که بفهمم هنوز هستی...همیشه بلند میخندیدی و میگفتی وای ببخش من باز گوشیمو جا گذاشتم...همیشه صدات پر انرژی بود و میخندیدی...یادمه اواخر  میگفتی دکترت گفته مجازیو قطع کن تو میگفتی رفیقام اینجان و قرار شده بود خیلی کم بیای و فقط با رفیقات حرف بزنی یه ذره...

چرا اواخر اون خنده هات نبودن...بی حوصله بودی؟

و چی شد که دیگه همون صدای خسته و لحن بی حوصله ت هم نیست کلا؟

من فقط چند روز نبودما

جواب پیامم رو ندادی اومدم تو سایت بهت پیام بدم که اینجاهم اکانتتو پاک کردی! و یک پیام ازت موند اون بالا و نمیشه بازش کرد و همش دارم فکر میکنم یعنی تو آخرین پیامت چی گفتی و رفتی؟

زنگ زدم به مادرت.من نمیدونم چی شده...نمیدونم توی این چند روز که گوشیم خراب بود و درگیر امتحاناتم بودم و ازت بی خبر بودم دقیقا چه بلاهایی سرت اومده اما من فقط نگرانی و دلخوری دیدم تو صدای مادرت...همش میگفتی لی لی کسی مثل بابام دوسم نداره...مادرت گفت بابات گفت برای بازگشت سلامت روحیت بهتره گوشی و مجازی رو ازت بگیرن و از تنش ها دورت کنن و  مشغول شی به چیزای دیگه...شاید واقعا به صلاحه که تو درگیر درسات باشی...

میگفتی آدم درس خونیم زمانی که تایمم رو اینجام  بهم خوش میگذره ها اما تهش عذاب وجدان میگیرم...حتما به صلاحته که دیگه به بطالت نگذرونی

نمیدونم چرا اما همش حس میکنم تو موفق میشی

میگفتی وقتی وزنم بالا بود حال روحیم بد بود و اراده کردم و ۳۵ کیلو کم کردم

تو همیشه وقتایی که حالت بده اراده میکنی و شاهکار میکنی

حسم میگه ته این گرفتن مجازی ازت و مشغول کردنت به درس و کلاس قشنگ میشه

این تصمیم پدرت بوده و تو همیشه میگفتی پدرم بهترین تصمیمارو میگیره و فرمانده خوبیه و من هم شکی ندارم به گفته هات پس حتما صلاحته

برای تو مینویسم...تویی که میدونم حالا حالا ها دیگه این رو نمیخونی اما میدونم یه روزی حالت دوباره خوب میشه میای برمیگردی جواب تلفن ها و پیاماتو میدی و میگی واااای لی لی چقدر تاپیکی که زدی قشنگ بود  و چقدرم من دوسش داشتم ببخشید من تازه دیدمش نگران چی هستی من حالم خوبه :)

بدون که لی لی دلتنگته اما لی لی همون ساجده رو با همون خنده های بلندش میخواد دوباره .... زود خوب شو و برگرد رفیق من❤️

نی نی سایت اینجایی برا من تموم شد که به مرلین مونرو گفتن زشت!! گفتن منم مثل این عمل زیبایی و آرایش میکردم خوشگل میشدم !!😐 اخه لعنتیا شوخی شوخی با اسطوره زیبایی هم شوخی😐 دیگه با من از کاربرای سم اینجا حرف نزنید من سم خونم تا ۱ سال تکمیل شد 😂