2737
2734
عنوان

امگا۳ برای تکلم

130 بازدید | 15 پست

سلام کسی برند سیموویت استفاده کرده راضی بودین ازش..من یورویتال میدادم نداشتن اینو دادن تقریبا هم قیمتن

شاملو یجا ب آیدا میگه:💕باید ماند و ب تو ثابت کرد ک با موی سفید هم زیبایی!...😍ب همین قشنگی(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچتون صحبت نمیکنه.؟ 

صحبت میکنه ولی کامل ن..در حالیکه سه سالو هفت ماهشه باید‌مث بلبل حرف بزنه البته بچه ها باهم فرق میکنن

شاملو یجا ب آیدا میگه:💕باید ماند و ب تو ثابت کرد ک با موی سفید هم زیبایی!...😍ب همین قشنگی(:
صحبت میکنه ولی کامل ن..در حالیکه سه سالو هفت ماهشه باید‌مث بلبل حرف بزنه البته بچه ها باهم فرق میکنن

عین پسر من .این امگا عزیزم میشه بگی چیه جوری بدم چه مارکی؟

💛•... موقعیتی رو قضاوت نڪن ڪه تجربه اش نڪردی...🖤
عین پسر من .این امگا عزیزم میشه بگی چیه جوری بدم چه مارکی؟

عزیزم من بهترین دکتر اطفال بردم اول قرصشو داد ریز ژله ای هس ک پسر من بددارو هس نخورد دیگ شربتشو گرفتم خیلی گرونتر بود اونم بدون بوی ماهی هس با نوشابه قاطی میکنم دکتر گف نوشابه زیرو بدون قند براش بگیر بده

عزیزم من بهترین دکتر اطفال بردم اول قرصشو داد ریز ژله ای هس ک پسر من بددارو هس نخورد دیگ شربتشو گرفت ...

امگا۳ ی نوع ویتامینه فواید زیادی داره ک یکیش تکلمه

2738
عزیزم مننون از توضیحت میشه لطفا اسم شربتشو بگی بهم ؟ چقدر بدم ؟ 

میدونم مادری و مث من نگرانی بهت پیشنهاد میدم تخم بلدرچین و‌کبوترهم بقول قدیمیا درکنارش بدی پسرم کبوتر ک نخورد ولی بلدرچین میخوره..مطمعن باش تاثیرشو میزاره..اگ کمکی بهت شد دعای خیر کن مرسی گلم.

میدونم مادری و مث من نگرانی بهت پیشنهاد میدم تخم بلدرچین و‌کبوترهم بقول قدیمیا درکنارش بدی پسرم کبوت ...

عزیزم یادت نیس چن ماهگی نشست بچتون؟

بزرگ شدن ارزویی بود که ب امتحانش نمی ارزید.....
میدونم مادری و مث من نگرانی بهت پیشنهاد میدم تخم بلدرچین و‌کبوترهم بقول قدیمیا درکنارش بدی پسرم کبوت ...

مرسی از محبت.خدا انشالله بچتو سلامت کنه و باهوش و پرحرف باشه.اهان اره کبوتر نخورد.ولی بلدرچین و امتحان میکنم.ممنون ازت 🌺

💛•... موقعیتی رو قضاوت نڪن ڪه تجربه اش نڪردی...🖤
مرسی از محبت.خدا انشالله بچتو سلامت کنه و باهوش و پرحرف باشه.اهان اره کبوتر نخورد.ولی بلدرچین و امتح ...

قربونت عزیزم..همچنین گلم

2706