2733
2734

من سینوزیت دارم خیلی شدید و مزمن دکترم گفته اب و هوای شمال برات خوبه میخاستم ببینم کسی مشکل منو داره و مشکلش حل شده 

واقعا خیلی اذیت میشم خواهشا راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل سینوزیت در آب و هوای سرد و خشک بیشتر میشه. 

رطوبت نه تنها در شمال بلکه هر جایی که آب و هوای مرطوب داره حتی در جنوب کشور می‌تونه کمک کننده باشه 

مسئاله اینه که شما باید از هوای سرد و خشک دوری کنی و سعی کنی سرت رو در روز های سرد سال ببندی، مثلا از هدبند استفاده کنی. 

ولی سوالم اینه که عزیزم پزشکتون دقیقا گفتن که چه چیزی براتون خوبه 

شما اینجا داری از کی نظر می‌پرسی؟ 

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
2731
مشکل سینوزیت در آب و هوای سرد و خشک بیشتر میشه.  رطوبت نه تنها در شمال بلکه هر جایی که آب و هو ...

من تو تبریز زندگی میکنم و ۲ سال هست که سینوزیت دارم و خیلی اذیت میشم دکترم گفت بهترین راه و بهترین درمان برات زندگی تو شمال یعنی جاییکه رطوبت هست و اینکه گفتن من باید ۱۰ دیقه به ۱۰ دیقه یه قلپ اب بخورم مشکل انحراف بینی دارم برا همین سینوزیتم مشکلش زیاده

2738
گلم من شمالم اما سینوزیت اینجا همه دارن.خودم چندماه درگیرم.شما علائمتون چطوریه.من گوشم کیپ میشه

سلام عزیزم بله سردرد شدید دارم گوشام کیپ میشه سرگیحه دارم  کلا از زندگی افتادم ادمو افسرده میکنه بعد اینکه وقتی سرمامیخورم مکافات دارم 

سلام عزیزم بله سردرد شدید دارم گوشام کیپ میشه سرگیحه دارم  کلا از زندگی افتادم ادمو افسرده میکن ...

خدا شفابده.من داغونم.چون کم شنوای دارم گوشم کیپ میشه خیلی عذاب میکشم.کیپی گوشت چندوقت طول میکشه خوب شه.من چندروز خوبه چندروز بد ولی این ماه خیلی بد بود هنوزم درگیرم

خدا شفابده.من داغونم.چون کم شنوای دارم گوشم کیپ میشه خیلی عذاب میکشم.کیپی گوشت چندوقت طول میکشه خوب ...

ان شاالله که خوب میشی عزیزم منم این ماه خیلی شدید بود اذیت شدم و همچنان هم درگیرشم چون خیلی سرماخوردم  ان شاالله همه مریضا شفا پیدا کنن ماهم