2733
2739
عنوان

دورکاری در بارداری

318 بازدید | 10 پست

برای آموزش و پرورش چجوریه؟کسی میدونه؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

@هم_اتاقی    

سلام عزیزم جریان چیه

چرا تاپیک تعطیل شددددد🥺🥺

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام خوبی؟؟؟ من استرس دارم  چرا شروع نمیشه دردام؟؟؟؟ شما رفتی معاینه؟؟؟؟

استرس سمه برات

چرا انقدر به خودت سخت میگیری آخه؟ مگه دلیل سزارین هات دفع مکونیوم نبوده؟ خب نباید انقدر اذیت کنی خودتو.... این همه فعالیت کردی که دردت بگیره؟ مگه  حکم شده تا ۵روز دیگه حتما بچه ت به دنیا بیاد؟؟ معلوم نییت چی خدا مقدر کرده معلوم نیست چقدر اون طفل معصوم قراره از وجودت روزی بخوره که... انقدر فشار بیاری و استرس داشته باشی که بدتر بدنت مقاومت می کنه دردات هم شروع نمیشه...بزن به در بیخیالی ولی خب پیاده رویت رو برو... یکم آراااااام تر خواهر😬😬

وقت داری هنوز

من نه معاینه نرفتم

میخواستم فردا که میرم هفته ۴۰ برم که همسرم مخالفه میگه ممکنه این معاینه باعث تحریکت بشه...اون همش نگرانه که دردام زودتر از ۱۹ ام شروع بشه

@مامانی۱۲۳    

سلام 

خوبی؟؟؟

چه خبر؟؟؟ رفتی معاینه؟؟؟ خانم صابریان چی گفت؟؟؟

من که دارم فقط راه میرم بلکه بیاد پایین و دردام شروع بشه

دیروز ۶ ساعت راه رفتم ماهیچه هام انقدر درد میکنه 🥵🥵🥵🥵

سر دختر دومیم خودش رو که سفت می کرد سرش رو میفهمیدم که به دهانه رحم فشار میاورد 

ولی این پسره فکر میکنم سرش اصلا وارد کانال نمیشه یه جایی به استخونا گیر میکنه یا یه مانعی هست که پایین نمیره

op باشه چه طوریه؟؟؟ سونو که رفتم گفت سفالیکه ولی نگفت op یا نه

سجده هم زیاد میرم ولی فرقی نمی کنه

ممکنه بند ناف گیر داشته باشه و نذاره بیاد توی کانال؟؟؟

همه زنگ میزنن چی شد به دروغ گفتم وزنش کمه تا ده روز دیگه دکتر وقت داده

تروخدا خیلی خیلی دعام کن

یه چشمم اشکه یه دستم تسبیح

نمی دونم چیکار کنم دیگه

@مامانی۱۲۳     سلام  خوبی؟؟؟ چه خبر؟؟؟ رفتی معاینه؟؟؟ خانم صابریان چی گفت؟؟؟ من ...

سلام عزیزم به خدا حالتو میفهمم منم دیگه خودمو گم و گور کردم هیچ جا دیگه آنلاین نمیشم🥲

تو گروه صدات کردم شرح حال دادم

ولی این op که میگی زیاد خبر ندارم ولی اون مانع پایین اومدن  سر بچه نمیشه فقط خود زایمانو سخت می کنه

شکم من که الان به جا این که پایین بکشه رفته بالا😑 قبلا زیاد انقباض داشتم الان دیگه همونم ندارم

خیلی ناراحتم

خدا کمکمون کنه

من خونه خودمم نیستم بیشتر کلافه میشم

بچه هامم که ماشاالله اعصابمو همش بهم میریزن

هی دعا صلوات ولی حس می کنم هیچ چی دیگه اثر نداره

خوردن گرمیجاتم باعث عصبانیتم میشه زود جوش میارم

چه کنیم خواهر جان؟

بیا یه چیزی بگو

بیا یه نذری چیزی بکنیم خیلی خسته شدم دیگه

2740
@مامانی۱۲۳     سلام  خوبی؟؟؟ چه خبر؟؟؟ رفتی معاینه؟؟؟ خانم صابریان چی گفت؟؟؟ من ...

ماشالله ۶ساااااعت

بچه هاتو چی گار می کنی آخه

دخترا تو خونه هستن تلویزیون می بینن بازی می کنن تو سروکله ی هم میزنن

بیرون از خونه نمی تونم برم از این اتاق به اون اتاق میرم

شوهرمم هرشب زود نمیاد خونه که منو ببره بیرون راه برم

روز هم که با این دو تا زنگوله نمیشه رفت بیرون راه رفت

دیشب بچه ها که خوابیدن انقده گریه کردم 

اصلا نمیاد پایین نمیدونم چسبیده اون بالا چرا

هرروز زیر آب گرم انقده ماساژ میدم ولی نمیاد پایین زیر حلقم چسبیده س

سلام عزیزم به خدا حالتو میفهمم منم دیگه خودمو گم و گور کردم هیچ جا دیگه آنلاین نمیشم🥲 تو گروه صدات ...

من که انقده نذر و نیاز کردم دیگه کوپنام همه مصرف شده

کارت بانکیم هم خالی کردم از بس این ور اون ور به خیریه ها کمک کردم

نمی دونم چه کار کنم دیگه