2733
2734
عنوان

معلمای عزیز یه سوال دارم

180 بازدید | 4 پست

من باردارم الان ماه ۶ بارداری هستم

حقیقت باوجود دوتا بچه کوچیک خیلی برام سخته مدرسه رفتن

برای مرخصی استعلاجی میگن باید مشکل خاصی داشته باشی که الحمدلله ندارم. نمی‌خوامم دروغ بگم چون میترسم درآمدش مشکل داشته باشه

میگن یه قانونی هست برای مادران باردار ۴ماه آخر بارداری رو دورکاری میدن درسته؟ تو آموزش و پرورش هم این قانون صدق میکنه؟

اون وقت دورکاریش چجوریه؟؟،

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

من تیر ماه زایمان می کنم

میخواستم فروردین و اردیبهشت رو دیگه نرم

یا لااقل دورکاری بگیرم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قانون جدیدو نمیدونم ولی 9 ماه مرخصی رو میتونی نصفشو قبل بگیری دکتر معالش مینویسه 

خب نمیخواستم این کارو بکنم حیفه

یه عده میگن تو ۴ماه آخر رو میتونی مرخصی بگیری حقته...منم میگم خب دکتر نمینویسه چی کار کنم

اگه همچین قانونی باشه خب خیلی بهتره