2737
2739

سلااام

بیاین بگین چیکارا کنیم😊

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سن تا ۴۰ سال که به ازای تاهل و هر فرزند یک سال به سن اضافه میشه

رشته رو نمیدونم باید دفترچه رو مطالعه کنین

نهایت فردا مهلت هست برای ثبت نام

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
2731

کسی رو‌میشناسین قبول شده باشه تا حالا؟

میدونید حسابداری میخوان یا نه

حسابداری برای دبیری متوسطه میخوان ابتدایی نه

که آزمونش برای تابستونه و الان نیست

عزیزم سن تا ۴۰ سال که به ازای تاهل و هر فرزند یک سال به سن اضافه میشه رشته رو نمیدونم باید دفترچه ر ...

سلام ببخشید یعنی الان کسی که ۴۱ سالش هست و دو تا فرزند و همسر داره ۳ سال به شرایط سنی اضافه میشه و می‌تونه شرکت کنه؟

2740
سلام ببخشید یعنی الان کسی که ۴۱ سالش هست و دو تا فرزند و همسر داره ۳ سال به شرایط سنی اضافه میشه و م ...

بله عزیزم