2733
2739

سلام عزیزان.

برای این موضوع کدوم دکتر بهتر میتونه کمک کنه و کنترل کنه دیابت؟ 

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فرد دیابتیک هم در الویت که بخواد کنترل کنه اعم از غذایی که میخوره یا ورزش این دوتا رو هرگز نباید ول کنه

بعداز ۵سال بودن توی نی نی سایت خدایی نفهمیدم کاربرا چه اصراری دارن دروغ بگن ...یا حرفی نزن یا شبیه حرفات باش. 

دکترغدد،من دیابت بارداری داشتم دکتر غدد رفتم بارژیم کنترل شد خداروشکر اصلا ب دارو و... نرسید

دعاکنید لکنت پسرم خوب بشع خیلی اذیت میشه و خجالت میکشه😔😔دعاکنید شوهرم سر براه بشه و اعتیادش رو ترک کنه و هرچی صفاتِ بد داره درست کنه خسته شدم دیگه تحمل ندارم😭😭😭😭😭😭😭
دکترغدد،من دیابت بارداری داشتم دکتر غدد رفتم بارژیم کنترل شد خداروشکر اصلا ب دارو و... نرسید

دیابت در چه حد بود

مامانم به ۳۰۰ رسیده

بیشتر هم حالت عصبی داره

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
دیابت در چه حد بود مامانم به ۳۰۰ رسیده بیشتر هم حالت عصبی داره

من تو‌بارداری ۲۵۰ بود ک بارژیم خیلی خیلی اومد پایین ب ۱۰۰ رسید باید حتما دکتر بره 

دعاکنید لکنت پسرم خوب بشع خیلی اذیت میشه و خجالت میکشه😔😔دعاکنید شوهرم سر براه بشه و اعتیادش رو ترک کنه و هرچی صفاتِ بد داره درست کنه خسته شدم دیگه تحمل ندارم😭😭😭😭😭😭😭
2738
من تو‌بارداری ۲۵۰ بود ک بارژیم خیلی خیلی اومد پایین ب ۱۰۰ رسید باید حتما دکتر بره 

عزیزم یه کم از رژیمتون میگین؟

عزیزم یه کم از رژیمتون میگین؟

برنج و ماکارانی رو خیلی کم کردم نون هم همینطور،نوشابه و شیرینی جات رو ب ۰ رسوندم تو یک ماه بجای قند ،خرما یا توت میخوردم بیشترم میوه میخوردم ولی هندونه و موز و خربزه اینارو حذف کردم بجاش البالو، گیلاس، هلو،شلیل میخوردم اینم بگم ک اون زمان تابستان بود و تنوع میوه ها زیادخخخخخ

دیابت رو فقط دکتر بهروز ایزدی میتونه درمان کنه و بس👌! یعنی از وقتی قند بابای بازنشستمو دادیم دستشون یه جوری کنترل کردن که خود بابام تو خونه راه میره دعاش میکنه شمارش رو نمیدونم اسمشو تو گوگل سرچ بزنی میاد ایشالا بهتر شن

دیابت رو فقط دکتر بهروز ایزدی میتونه درمان کنه و بس👌! یعنی از وقتی قند بابای بازنشستمو دادیم دستشون ...

تهران هستن؟

چقدر عالی

برنج و ماکارانی رو خیلی کم کردم نون هم همینطور،نوشابه و شیرینی جات رو ب ۰ رسوندم تو یک ماه بجای قند ...

عزیزم میشه بگی شما پیش کدوم دکتر رفتی؟؟؟؟ باید اورژانسی برم دکتر برا دیابت بارداری . قند ناشتات هم بالا بود؟

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........
عزیزم میشه بگی شما پیش کدوم دکتر رفتی؟؟؟؟ باید اورژانسی برم دکتر برا دیابت بارداری . قند ناشتات هم ب ...

متاسفانه اسم دکتر و فراموش کردم ،بزن گوگل متخصص غدد برات میاد ،اره ناشتا هم باید ۸۳میبود ۹۵ بودم

2706