2733
2734

سلام مامان عزیز

میخوام خرید سیسمونی کنم وسایل بزرگ و بهداشتیشو میدونم چی بخرم 

ولی توی خرید لباس موندم 😕

لباس های راحتی سیسمونیشو دو دست میگیرم 

بقیشو چی اصلا واسه چه سایزی بخرم چی بگیرم

بچم پسره لطفا اگه تجربه دارین بگین 

سرهمی و زیر دکمه و کلاه و شلوار جین و اینا منظوره اصلا نمیدونم چه تعداد و چه سایزی بگیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا یک سالگیش از سایز صفر میخواد تا دو

صفر برا ۱ ماه تا ۴ ماه

۱ برا ۴ تا۸

۲ برا ۸ تا ۱۲

من از این سه تا فعلا حدود ۲۰ دست خریدم.. بیشتر زیر دکمه ای.. حلقه ای و آستین دار. چون مال من بهار به دنیا میاد

سلام منم باردارم وسایل تخت و اینا داره شما بهداشتی به جز شامپو و دستمال مرطوب چی میگیری؟؟ 

آخه از الان لی براش بگیری ؟ معلوم نیست اندازه اش بشه 

بنظرم یه دست لباس مجلسی برای وقتی مهمون میاد بگیر فعلا 

ببین من امروز تو چهار ماهگی بچه ام یه کارتن لباس جمع کردم ک تنش نمیشه بعضی هاشو یبارم نپوشونده بودم ،سعی کن لباس نوزادی بگیری دو دست بعدا هر چقدر بزرگ تر شد لباس بخر براش

2738

همینایی که میگیری کافیه یک دست هم برای بیرون بگیر خوبه به دنیا اومد خودت کم کم دستت میاد چیا بگیری 

یه صلوات برای حاجت رواییم💕🦆💕🦆💕🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆💕🦆💕🦆💕

مبارکه عزیزم، سرهمی اصلا نگیر زود کوچیک میشه، لباس راحتی خونگی سایز، 1،2،3 از هرکدوم 2دست بگیر، لباس مهمونی مثلا برای عید، تولدش ببین اونموقع چندسال میشه بخر، لباس‌های 3تیکه معمولا کلاه دارن کلا زیاد نخر چون سایز بچه معلوم نیست، کریر استفاده نمیشه، اگه ماشین دارید کالسکه هم استفاده نمیشه، اما صندلی غذا خوبه