2733
2739

مرکز استان .از منی ک قبول شدم بپرس.حتماااا مرکز استان

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا خب رقابت خیلی بالاست اونجا 

خخخ همه ب همین فک میکنن عزیزم من تاحالا کسی رو ندیدم تهران بزنه درنیاد.چون همه میگن شهر خودمون برا اکتیاز بومی بزنیم و اینکه شهرای کوچیک همش پارتی بازیه اما مرکز استان اینطور نیس اصلا میتونی تهران بزن بهت تضمین میدم قبولی .تهران با میانگین نمره ۲۹ قبولی اما شهرستان بالای۵۰ باید بیاری

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
شما معلم چه درسی شدین؟

اموزگار ابتدایی

2738
خب اولیت اول کدومو بزنم

اول بوم خودت بعد مرکز شهر. اشتباه من رو تکرار نکن پارسال قوه قضاییه شهر خودمون سه تامیخواست مرکز شهر ۳۵ تا چون بخش بود نمره بومی شامل حالم نمیشد زدم مرکز شهر که پشیمون شدم

2706