2733
2734
عنوان

کیا با رزین کار میکنن.. خطر

5945 بازدید | 35 پست

من چهار بار بت رزین کار کردم بدون ماسک و دستکش

الان خوندم ترکیب رزین و هارد پر خطر است

دارم دیونه میشم.. بچم هم پیشم بود

باید مثل پشت بالش باشی! سرد که باشی
باید مثل پشت بالش باشی! سرد که باشی خواستنی تری   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من استفاده کردم  شنیده بودم میگن سمّی  ولی خوب فکرکنم بدون ماسک و دستکش استفاده میکردم&n ...

دارم میمیرم عزیزم

خیلی استرس دارم

بعد 4 بار استفاده

تازه اینو فعمیدم

بله مواد شیمیایی هست و محلولی فرار داره مثل تینر و بنزین البته شدیدتر هست فکر میکنم. از نزدیک ندیدم خودم

ببخشید رزین برای کجا استفاده کردین و جواب داده  خوبه؟؟؟

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com

من خیلی دوست داشتم یاد بگیرم قصد خرید دوره هاشو داشتم. بعد همسرم هعی گفت خطرع مواد شیمیاییه. خلاصه یه کم سرچیدم و منصرف شدم. ولی واقعا کاراش خیلی زیباس🥺

انشاالله چیزی نمیشه. ازاین به بعد رعایت کن

این استرس سمیتش بیشتر از اون سم احتمالیِ رزین است! بیخیال غصه نخور...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
دیگه کاری که شده وگذشته غصه ش رو نخور از این به بعد ببر بالکن یا جایی که هوای آزاد باشه وبچت نباشه

چرا براش بروشور خطر نزاشتن

یا اینکه تو اینترنت میزنی رزین چیزی از خطرناکی ننوشته.. مگه اینکه خودت سرچ کنی

خیلی استرس دارم عزیزم

من خیلی دوست داشتم یاد بگیرم قصد خرید دوره هاشو داشتم. بعد همسرم هعی گفت خطرع مواد شیمیاییه. خلاصه ی ...

اگه ماسک بزنی و دستکش خطری نداره