2737
2734
عنوان

میشه از علائمش باشه؟

119 بازدید | 11 پست

بع معرفی چنتا از دوستان اومدم سوره بقره خوندم  باطل شه کسی که برام طلسم گرفته بود خدا شاهده از اون روزی ‌ خوندم  وحشتناک   حالم بده نمیدونم چ کنم ادامه بدم یا نا عصبی شدم پرخاشگر مدام جر و بحث  بعد ی ساعت پشیمون میشم  انگار ن انگار  الان فک کنم چند روز هست میخونم

این نیز بگذرد🖤

مطمئنن باید آرومترتون میکرد

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مطمئنن باید آرومترتون میکرد

ی طلسم سنگین گرفتن زندگیم سر هیچ و پوچ تموم شد قصد بازگشت داشتیم مجدد  طلسم گرفتن  و دیگه کلا رفت الان آثارش رو خودمه شروع کردم  ب خوندن  قرآن  وحشتناک دارم اذیت میشم

این نیز بگذرد🖤
ی طلسم سنگین گرفتن زندگیم سر هیچ و پوچ تموم شد قصد بازگشت داشتیم مجدد  طلسم گرفتن  و دیگه ...

ببخشید از لحاظ ایمان و نمازو اعتقاداتتون میشه یه توضیح کلی بدید.آخه من چندوقت پیشا شنیدم اونایی که مومن هستن و اهل نماز دعا روشون تاثیری نداره 

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
ی طلسم سنگین گرفتن زندگیم سر هیچ و پوچ تموم شد قصد بازگشت داشتیم مجدد  طلسم گرفتن  و دیگه ...

من حس میکنم یکمی دارین به خودتون تلقین میکنین حالات بدو آشفته ای که دارین

2740
ادامه بده  کلا علایم طلسم همینه چند روز بشه تپش قلبت و اضطراب و پرخاشگری تون بهتر میشه و آروم ...

خدا لعنت کنه کسی که اینکارا رو واسه آدم میکنه بخدا خودمم نمیشناسم اینقدر عصبی شدم از ۵ ام شروع کردم تا حالا ینی چطور میشه  اینقدر طولانی

این نیز بگذرد🖤