2733
2739
عنوان

حلال کرده؟

111 بازدید | 4 پست

من می خواستم از یکی همکارا حلالیت بگیرم حقییتش کلی پشت سرش غیبت کرده بودم الان فهمیدم همه حرف ها دروغ بودن  ولی اصلا نمی دونستم به گوشش هم رسیده امروز یک دوست مشترک واسطه کردم باورم نمیشد حتی دوست مشترک هم بی خبر بود از اینکه ما با هم خوب نیستیم به دوست مشترک گفته به من بگه هیچ وقت نمی خوام راجبش حرف بزنم هر چی بوده تمام شده رفته در حد سلام و علیک و همکاری کافیه و طرف مقابلم اقا هست

همینکه هنوز میخواد سلام علیک و همکاری کنه معلوم میکنه چه آدم خوبیه...

والا وقتی چیزی ندیدید و احتمال دروغ بودنش هست چجوری پشت سر همدیگه غیبت میکنید تا بعدش ادای آدمای خوبو دربیارید و حلالیت بگیرید؟

آخرش قشنگه...اگه الان قشنگ نیست یعنی آخرش نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم. خودش چی میگه؟

ما سه سال پیش خیلی صمیمی بودیم یک اتفاق های افتاد من ازش بدم اومد اونم مغرورتر هیچ وقت نیومد واسه رفع سوتفاهم منم همیشه پیش سه نفر غیبتش میکردم حالا فهمیدم همه حرف های من به گوشش می رسوندن ولی هیچ جا تعریف نکرده بود .الان من واسطه فرستادم می خوام بیام باهاتون حرف بزنم گفته من حرفی ندارم 

2731
ما سه سال پیش خیلی صمیمی بودیم یک اتفاق های افتاد من ازش بدم اومد اونم مغرورتر هیچ وقت نیومد واسه رف ...

حرف زدن باادم مغرور سخته. ولی چرا بدش رو میگفتی این خیلی بده. از چشم دیگران میفته

سلام. من آقا هستم.                                 (به هیشکی اعتماد نکن، حتی من)