2733
2739

چی میخوای

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسارتر کاش حداقل جواب کسانی ک نگرانت بودن رو میدادی.

پست ها رو بخون ببین چند نفر از دیشب تا حالا نگران بودن وجویای حالت بودن.انصاف نیست تاپیک رو قفل کنی وجواب ندی حداقل بگو حالت خوبه ؟

بهتری؟

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
اسارتر کاش حداقل جواب کسانی ک نگرانت بودن رو میدادی. پست ها رو بخون ببین چند نفر از دیشب تا حالا نگ ...

تنها کسایی که میتونستم ناشناس یاهاشون درد دل کنم و مشکلم رو بگم تو نینی سایت بود اما عصری که پیامارو خوندم حالم بد شد تپش قلب گرفتم 

هر کس ی قضاوت 

واقعا نیاز به کمک روحی داشتم من یک شبه پسر شدم اما  یهم گفتن میخوای حجاب تبلیغ کنی.بهم گفتن ولگزدی هر انگی بهم چسباندن 

تنها کسایی که میتونستم ناشناس یاهاشون درد دل کنم و مشکلم رو بگم تو نینی سایت بود اما عصری که پیامارو ...

عریزم درکت میکنم میفهمم چی میگی ولی بین اون آدم ها کسانی بودن ک خیلی برات ناراحت بودن .

درسته شرایط سختی داری باید مراعات حالت رو میکردن.

شمام دیر جواب دادی نیومدی توی نی نی سایت خیلیا دروغ میگن ودستشون توسط نی نی یار رو شده بهشون ی مقدار حق بده شکاک باش در این مورد.

حالا عزیزم کارت ب کجا کشید چکار کردی بخدا من همه ی حرفات باور کردم وبشدت متاسف وناراحت شدم .

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم

از خدا میخوام بهت آرامش بده .شرایطت فوق العاده سخته من حتی نمیتونم ب یک لحظه از اون اتفاقی ک برای شما افتاده فکر کنم لرز ب جونم میوفته.خدا ب داد تو برسه .

2738

سلام دختر حالت چطوره اخه چرا بیخبر رفتی خیلی ناراحت بودم برات الان حالت چطوره؟کجایی؟ی خبری چیزی از خودت بده عزیزم خودت دیدی ی کاربر شروع کرد ب نفرین کردن من ولم نمیکرد صدتا پست گذاشتو منو بخدا واگذار کرد برای اینکه من گفتم مسخره نکن ک خدا گره میندازه ب زندگیت دیگه شروع کرد ک دلمو شکوندی ناراحتمکردی بخدا واگذارت کردمو این حرفاااا

عزیزم بیا یخبری بده از خودت ان شاالله خدا بدلت ارامش بده اگه خدا دعای منو قبول کنه برات دعا میکنم تا ...

سلام گلم

ممنونم که یادمی دعام  کن ی شب رفتم خونه ولی فضا  دیگه  فضای قبل  نبود  تا صبح اونجا بودم هرچند  خانوادم  درکم میکردن ولی خودم حالم و حسم خوب نبود همش وجدان  درد .دست ب خود کشی زدم اما  رسوندنم بیماریتان معدمو شستشو دادن 

سلام گلم ممنونم که یادمی دعام  کن ی شب رفتم خونه ولی فضا  دیگه  فضای قبل  نبود ...

خودکشی بدترین راهه 

بعد از این تجربه تلخ یه زندگی جدید رو بساز

سعی کن به همه کمک کنی گول نخورن  اینطور میتونی حس مفید بودنت رو افزایش بدی

سلام گلم ممنونم که یادمی دعام  کن ی شب رفتم خونه ولی فضا  دیگه  فضای قبل  نبود ...

عزیزم سخته ولی میگذره به خدا پناه ببر درس بخونو خودتو سرگرم کن همینکه خانوادت درکت میکنن خیلی ارزش داره بقول این دوستمون کارایی انجام بده که خدا رو از خودت راضی کنی اونوقت حسای خوبو قشنگ میاد سراغت،

شوهرت چی ازش خبر داری؟؟؟؟

عزیزم سخته ولی میگذره به خدا پناه ببر درس بخونو خودتو سرگرم کن همینکه خانوادت درکت میکنن خیلی ارزش د ...

اومدم خونه پیششم

سعی میکنه خودشو سرگرم کنع 

تو خونه ی لقمه غذا نخوردیم خودمم نوبتی میرم مرکز  درمان

2706