2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرت

ازاد شو از بند خویش زنجیر را باور نکن💚 اکنون زمان زندگیست تاخیر را باور نکن 💚حرف از هیاهو کم بزن  از اشتی ها دم بزن 💚از دشمنی پرهیز کن شمشیر را باور نکن 💚خود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندان💚 تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن💚 بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش💚 زیبا و زشتش پای تو تحقیر را باور نکن💚 تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی💚 از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن 💚خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید💚پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن 💚از گرگ بودن دم نزن انسانم‌گاهی ارزوست 💚ما از خودی زخم میخوریم بند نفس یک تارموست💚 تو از جنس ما نیستی یک شب به فقرم سر بزن 💚مظلوم گر گشنه بود تیری خورد بر قلب من 💚

منم قبلا مث شما بودم جز حس بد چیزی نداشت ...اما ی جا تو همین جا خوندم وقتی جفت ببینید برا سلامتی امام زمان پنج تا صلوات بفرستید...آرامشی گرفتم از اون موقع که نگو ..شمام امتحان کن.

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
2740

اره البته اگه زیاد گوشی دستت نیست ک هی ساعت رند ببینی واقعیه  

من خودم خیلیییی اعتقاد دارم و واقعیه اینجور چیزا توی اینترنت بزنی میاره معنی هر ساعت جفتو

کاربری دست دو نفره دوستان                                                       ‌.         

من ساعت نمیبینم شکل قلب وزیاد میبینم خیلی....نمیدونم واسه چی ...اصلابه معنی اش پی نمیبرم 

مطمئن باش که مهرت نرودازدل من                                 مگرآن روز که درخاک شود منزل من

منم جدیدن خیلی میبینم

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡
2706