2733
2734
7 ماهه زایمان کردم. سزارین بی حسی نخاعی بودم. از اون موقع دیگه این کمر برای من کمر نشد. اون نقطه که آمپول زدن خیلی درد میکنه. بچم رو به زور بغل میکنم. خدایا چکار کنم؟ آیا راهی هست بهتر بشم؟
هرگز تسلیم نشوید ، معجزه ها هر روز رخ می دهند. شاید فردا روز شما باشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من 4 ماهه زایمان کردم یعنی کل ستون فقراتم درد میکنه بخدا صبحا گردنم هم نمیتونم تکون بدم
جنگل فقط سوختنی نیست...خوردنی هم هست...من 1جنگل چوب سادگی ام راخوردم. میشه برای شفای برادرزاده ی 2 سالم یه صلوات بفرستید؟
سلام. بله که بدست نمیاری. هنوز تازه زایمان کردی تازه نشست و برخاست هم داری به خاطر بچه. سعی کن به طور اصولی بچه رو بلند کنی و هر چه کمتر ایستاده بغلش بگیری...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
منظورش بدست میاری بود ... من که بیهوشی رو انتخاب کردم هر چند فکر میکنم حافظه ام واقعا ضعیف شده 7 ماه زمان کمیه نگران نباش برو طب سنتی یه کم دمنوشهای گیاهی مصرف کن ایشالله که روز به روز بهتر میشی
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
خانمهایی که میگن کمردرد دارین مگه طبیعی بودین ؟
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
بله که بدست میاری...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706