2733
2734

خب دوستان من و ی اقایی به قصد ازدواج داریم با هم اشنا میشیم 

اولین بار ک دیدمش اصلا نمیتونستم درست حرف بزنم همش تک کلمه ای بود ... من خجالتیم و وقتی تو ی موقعیت قرار میگیرم کلا انگار ذهنم خالی میشه ... 

الان بهم گفت اولین ملاقاتمون خیلی سرد بود 

میشه دوباره ببینمت حرف بزنیم ...

چی حرفایی بزنم بنظرتون خودمم از رفتار اولین قرار خودم خوشم نیومد چه برسه به اون .... چیکار کنم ک ذهنیتشم درست بشه . راهنماییم کنین 🥺

منم یکی مث خودت

اوایل میرفتی اینستاگرام متوجه میشدی چقدر زشتی. الان میای نی نی سایت، تازه میفهمی، اونايي که اینستاگرام هستن هم زشتن، چه برسه به خودت.😐 وقتی ببینم یکی اینجا با بی‌ادبی و گستاخی تبادل نظر میکنه برام مثه ی سگ میمونه که قلادش رو پاره کرده پس دوری میکنم ازش‌، نمیخام عصاب خوشگلم بهم بریزه بخاطر یه ادم بی ارزش🤷🏾‍♀️هرکه عیب دگران پیش تو آورد و شمرد، ‏بی گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خودت باش

سؤالات و مسائلی رو که برات مهمه به ذهنت بسپر یا اگه فکر می کنی ممکنه هول بشی و یادت بره تیتروار رو یه کاغذ کوچیک بنویس و اونجا در موردشون حرف بزن و نظرشو بپرس

زیاد بگو بخند نکن ولی زیاد هم سرسنگین و خشک نباش، عادی و معمولی باش

یک نفر مانده از این قوم، که برمی‌گردد❤️

بهترررر 😅 

مثل من خوبه پس !؟،اینقدر باهمه گرم میگیرم طرف هوا برش می‌ذاره😐😂

کانال رشد فردی و شخصیتی ، خوشحال میشم اونجا ببینمتون 🙂✌🏻❤️منتظر حضور گرمتون هستم میخوایم کنار هم پیشرفت کنیم و به تکامل برسیم 🌱اگه پادکست ، کتاب ، فیلم انگیزشی ، یا دوره روانشناسی داشتین برام بفرستینhttps://t.me/roshdfardi_sisi
2706