2737
2734
عنوان

دفتر پیشخوان

131 بازدید | 9 پست

کسی هست کمکم کنه در مورد دفتر پیشخوان، بشدت به کار نیاز دارم و میخام مجوزش رو بگیرم یا بخرم. ممکنه راهنماییم کنید

من به تنگ آمده ام از همه چیز،بگذارید هواری بزنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم نمایندگی ایرانسل و رایتل بگیری با لوازم جانبی بهتر باشه

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2728
باید آزمون بدی که امسال تموم شد وایسا سال دیگه اگه گرفتن آزمون بده

آخه پریروز رفتم پرسیدم شرایط رو نگفتن آزمون داره. گفتن ثبت شرکت میکنی بعد بعد مغازه اجاره میونی ببینی تایید میکنن یا نه. همین.

بنظرم نمایندگی ایرانسل و رایتل بگیری با لوازم جانبی بهتر باشه

میخام بعدش برای نمایندگی اونم اقدام کنم.

آخه پریروز رفتم پرسیدم شرایط رو نگفتن آزمون داره. گفتن ثبت شرکت میکنی بعد بعد مغازه اجاره میونی ببین ...

دفتر پیشخوان دولت تا اونجا که من میدونم باید لیسانس حقوق داشته باشی آزمون داره و به کسایی که حقوق خوندن مجوز میدن ...

2738
مگر اینکه بخوای از کسی که مجوزش و گرفته بخری که بله این آزمون نمیخواد

گویا شرایط عوض شده، هر رشته ای باشه مهم نیس فقط لیسانس باشه و بعدش ثبت میشه و تایید کردن یا نکردنش میمونه ک فکر کنم توسط استانداری انجام میشه.