2733
2734

سلام بچه ها خیلیا میدونین مشکل منو و خیلیا نمیدونین اونایی ک نمیدونن تو بقیه تاپیکام هستش

چون تو ازمایش هردو کم خون بودیم یک ماه فرصت داده بودن و امروز باید میرفتیم برا ازمایش دوباره ولی من اصلا راضی نشدم تو این یک ماه کارم فقط التماس خدا و ائمه کردن و نماز و دعا و گریه بود و با خانواده خیلی درگیر شدم. دیشب ک زنگ زدن اونا حالم بازم بدتر شد و تصمیمم ب مرگ مصمم تر! شب اومدم و تیغو دست گرفتم تا بزنم و راحت شم اما ترس کله وجودمو گرفت و میلرزیدم فقط ی خراش کوچیک برداشت دستم ک تا مغز استخونمو سوزوند و همون لحظه مامانم اومد داخل اتاق و کلی مسخرم کرد ک داری میبُرّی افرین ادامه بده ولی من دیگه نتونستم ترسیدم! تا صب نخابیدم فقط گریه و ارزو مرگ و میگفتم کاشکی صبح نشه کاشکی صبح نشه😭 اما صبح شد صبح ک اونا زنگ زدن بابام گفت دختره داره خودشو میکشه و فلان اوناهم تلفنو قطع کردن و جنگ شروع شد! بابام گریه میکرد و مامانم غر پشت غر ی حرفایی بهم زدا یعنی از صبح تا عصر یکسره حرف بار من کرد ب خالم زنگ زد کلی پشت من بد و بیراه گفت زنگ زد عموم اومد کلی براش از من بدوبیراه گفت منو کتک زد گفت تو میخای سرمنو بخوری تو فلانی هرچی از دهنش دراومد گفت گفتم خودمو میکشم راحت میشی گفت کو خودتم ک نمیکشی الکی میگی و فلان تو کور شی تو بمیری تو تیکه تیکه شی تو درد بگیری و خلاصه کلی نفرین بار من کرد گفت تو منو خار کردی تو زندگی مارو عزا کردی فلان دخترو ببین فلانیو ببین تو بدنی تو عنی تو عنه فلان دختر هم نمیشی تو کمتر از عنی تو ترشیده شدی تو فلان شدی ارزوهای مارو برباد دادی تو خیر نبینی تو زجرکش بشی تا کی میخای تو خونه ما بمونی و کلی از این حرفا ک گفتنش قلبمو ب درد میاره بابام بشقاب و لیوان اینارو کوبوند تو آشپزخونه شکوند .. کاش جرات داشتم خودمو بکشم! گناه من این بود ک نمیخاستم با کسی ک حتی ی ذره هم نمیخامش ازدواج کنم.. از ۱۴ سالگیم زندگیم همینقدر زهر شده اینکه اینجا مینویسم قصد ناراحت کردنتونو ندارم ولی دلم میخاد یکم خالی شم یکم درک شم😭 کاشکی خاهر داشتم ک حداقل براش حرف میزدم.. چطور مامانم تلفنو برداشت و خوردم کرد جلو خاهرش! یک مادر بچشو با اشتباهاتش میپذیره اما این آیا مادره؟ همش میگم کاشکی پسر بودم میگم خدایا اینهمه ادم در حسرت بچه کاش منو ب اونا میدادی ن اینا ک از من نفرت دارن..خونمون شده عزا شده خونه احزان شده قبرستون ! میگن ما مردیم حق نداری بیای سر قبرمون منم گفتم منم مردم حق ندارید گریه کنید حق ندارید اعلامیه بزنید حق ندارید مراسم بگیرید میخام غریب بمیرم همونطور ک تو زندگیم و بین اینا دلم غریب بود چند وقته نابود شدم اما عین خیالشون نیست من دختری بودم ک خوشگلیمو همه تعریف میکردن اما حالا از اون دختر فقط ی تیکه پوست و استخون مونده یعنی چنان لاغر شدم خودم چندشم میشه ب خودم نگا کنم..من بریدم از دنیا از همه چی.. یعنی ی دختر ۱۹ ساله چی ب سرش اومده ک ب مرگ راضی تره ک دیشب میخاستم برا بار دوم خودکشی کنم..

خاهرا برام دعا کنید دل پدرمادرم ب حالم بسوزه بفهمن باهام چیکار کردن

برام دعا کنید جو خونمون دوباره آروم شه

از دیشب لب ب هیچی نزدم😭 فقط میخام بمیرم ارامشم تو مرگه

گاهی تنها مرگ درمان است

یه صلوات برای حاجت دلم  و حل مشکلم مهمونم میکنی؟ خدایا من جز تو پناهی ندارم به حق قرآن عظیم الشان کمکم کن و حاجتمو برآورده کن 😭🤲🏻خدایا یه معجزه ازت میخام در حد خدابودنت🤲🏻 به امید روزی که بیام اینجا تاپیک بزنم و بگم به آرزوم رسیدم و حاجتروا شدم☘️

من در جریان تاپیکات نیستم. دلیل اینکه نمیخای ازدواج کنی چیه هدف خاصی داری یا کسی دیگه رو دوس داری

حالا که دوتایی رفتید سمت ماشین عروسش تو چشایه من نگاه کن پاشو آفرین ببوسش.گلایه ماشین عروسش خیلی ام پژمرده بودن،لباسایی که تنش بود اصلنم قشنگ نبودن..

@khodayemehraboneman    

@sayeh6859    

@دردونمه    

برام دعا کنید

یه صلوات برای حاجت دلم  و حل مشکلم مهمونم میکنی؟ خدایا من جز تو پناهی ندارم به حق قرآن عظیم الشان کمکم کن و حاجتمو برآورده کن 😭🤲🏻خدایا یه معجزه ازت میخام در حد خدابودنت🤲🏻 به امید روزی که بیام اینجا تاپیک بزنم و بگم به آرزوم رسیدم و حاجتروا شدم☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من در جریان تاپیکات نیستم. دلیل اینکه نمیخای ازدواج کنی چیه هدف خاصی داری یا کسی دیگه رو دوس داری

کسی ب دلم نمیشینه 

ن کسیو ندارم اگ داشتم ک وضعم بهتر بود

2728

اصلا نترس و پا پس نکن از تصمیمت 

اونا دارن اینکارا رو میکنن که زجرت بدن که تو تن بدی به ازدواج

اصلا کوتاه نیا به مرور زمان فراموش میشه 

فکر خودکشی هم نکن

خودت رو از نو بساز 

ایندت رو بساز 

و بعد برو از همه اینایی که زجرت دادن دور شو 

بزار ارزو کنن که تو ببخشیشون و اونموقع تویی که محل سگشونم نمیدی 

اصلا نترس و پا پس نکن از تصمیمت  اونا دارن اینکارا رو میکنن که زجرت بدن که تو تن بدی به ازدواج ...

با این حرفایی ک امروز بهم زدن صدبار خودمو لعنت کردم من بخاطر اینا تا پای ازمایش رفتم و اینا این حرفارو ب من زدن! واقعا متاسف شدم و دلم از تنهایی خودم گرفت

چطوری دور شم اخه

@khodayemehraboneman     @sayeh6859     @دردونمه     برام دعا ...

سلام آجی جونم 

بگردمت 🥺 

ان شاالله خدا صدای دلتو جواب بده 

عزیزدلم تن ب ازدواج نده خوددکشی اصلا راهش نیست ولی مصمم وایستا سره تصمیمت 

اصلا با پسره یواشکی حرف بزن 

منم‌گنهکار و ب دل عشق علمدار 💚 من از شلوار نود و پاره پوره رسیدم ب چادر ، فهمیدم چادر یادگار مادرم زهراست ، شاید تو تابستون گرمم بشه ولی می ارزه ب ی لبخند مهدی فاطمه س 💚 من با چادر هم همون دختر لاکچریه قبلی ام ، منتهی خودمو از چشمای هرز پوشوندم💚
سلام آجی جونم  بگردمت 🥺  ان شاالله خدا صدای دلتو جواب بده  عزیزدلم تن ب ازدواج ند ...

بریدم دیگه از زندگی و از اینکه نفس میکشم متنفرم

با پسره قبلا حرف زده بودم اما میبینی ک پرو پرو دوباره زنگ زده بودن

2738

@369mahsajan    

دیدی زندگیمو؟ با این اوصاف چطوری تمرکز داشته باشم اخه

کسی نیست؟ تورو خدا بیاید دارم دق میکنم

با این حرفایی ک امروز بهم زدن صدبار خودمو لعنت کردم من بخاطر اینا تا پای ازمایش رفتم و اینا این حرفا ...

همنکه عرضه داشتی بهم بزنی و فهمیدی چی میخوای از زندگی چی نمیخوای... از خیلیا جلویی 

کاش منم روز آزمایش بهم میزدم برا من مار خوش خط خال بود کم کم اخلاقای گندش رو شد

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
همنکه عرضه داشتی بهم بزنی و فهمیدی چی میخوای از زندگی چی نمیخوای... از خیلیا جلویی  کاش منم رو ...

هنوز ک شناسنامم پس نیومده

اینا منو دارن زجر میدن ک نظرمو عوض کنن

هنوز ک شناسنامم پس نیومده اینا منو دارن زجر میدن ک نظرمو عوض کنن

مهم نیس گلم ... شناسنامه پس ندن برو المثنی بگیر 

اصلا شکایت کن

مهم نیس گلم ... شناسنامه پس ندن برو المثنی بگیر  اصلا شکایت کن

مامانم و بابام پچ پچ میکنن فک کنم قصد دارن بازم بدون رضایت من جواب بدن و زمان بخرن

توروخدا دعا کنید😭

مامانم و بابام پچ پچ میکنن فک کنم قصد دارن بازم بدون رضایت من جواب بدن و زمان بخرن توروخدا دعا کنید ...

ببین هرچی هست زیر سر والدینته وگرنه اونا ی شناسنامه ب چ کارشون میاد ... اگه واقعا دلت نمیخواد با پدرت صحبت کن بگو یبار مردونه بخاطر تو که دخترشی سفت وایسه .. بهش بگو تو میخوای با اون پسر ازدواج کنی و یک عمر کنارش،باشی بگو راضی نیستی

2706