2733
2739
عنوان

جاری و خانواده شوهر

535 بازدید | 19 پست
مادر شوهرم تازه پاشو عمل کرده و خواهرشوهر کوچیکم از مادرش مراقبت میکنه.جاریم هم که خونش نزدیک اوناست بعضی وقتا میره کارا رو میرسه.من خونم ازشون دوره یعنی ما غرب تهران و اونا شرق تهرانن.حالا هر بار که تلفنی حرف میزنم با مادرشوهرم هی میگه دست جاریت درد نکنه میاد کمک می کنه .حتی شوهرم هم میگه مامانم دیروز تلفنی بهم گفته زنداداشت دستش درد نکنه میاد کمک و دختر مردمه و ....منم لجم گرفته اولا من راهم دورتره بعدشم خودشون هم اینجوری نیستن که یه کمکی به ادم بدن.راهکار می خوام ایندفعه این حرفو زد چی بگم
برای شادی روح مادرم صلوات...مرسی دوستای خوبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو هم بگو دستشون درد نکنه یعنی میچزونیشون با این حرفا!
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
2740
منم هنوز جاری ندارم البته فعلا خداکنه حذاقل یکی بیاد با هم دوست باشیم مجبور نباشیم مرتب به هم متلک بندازیم
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
اتفاقا پفک نمکی شما که کار نمیکنی باور ارزشت بیشتره اونی که خودشو میکشه یه روز به خودش میاد میبینه شده کلفت اون خانواده
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟