2737
2739
عنوان

تولدم مبارک

170 بازدید | 28 پست

امروز تولدمه ...تا الان فقط  بانک یادش بود و ی دوست قدیمی ..البته شوهرم دوروز پیش کیک گرفت ولی  من واقعا دوس دارم روز تولدم  اینکارو کنه..صبح زنگ زدم آبجیم حالشو بپرسم بی‌مقدمه گفت چیه بگو کارداری ..گفتم نه همینطوری زنگ زدم گفت من کار دارم منم  خدافظی کردم 

تولدت مبارک عزیزدلمممم 🥳🥳🥳❤️❤️❤️💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖❤️❤️❤️❤️❤️❤️

یک عدد ملی گرا :) خدا گر ببندد ز حکمت دری، ز رحمت گشاید در دیگری☝🏻من اینجام تا حالت رو خوب کنم و بهت انرژی مثبت بدم🤗 معنی کاربری که گذاشتم اسم همسر کوروش کبیر هست✨من از نسل کاساندان شهبانوی ۲۸ کشور آسیایی مشاور و همسر کوروش کبیر ، از نسل آرتمیس نخستین و تنها زن دریا سالار جهان ، از نسل گردیه بانوی دلاور و جنگجوی ایرانم💚🤍❤️خدایا ؛ برایم بخواه که برسد ، بیاید ، درست شود ، خوب شود ، خوب خوب ، هر آنچه خواهی💖

به آرزوهای قشنگت برسی❤️❤️❤️🌱🌱

یک عدد ملی گرا :) خدا گر ببندد ز حکمت دری، ز رحمت گشاید در دیگری☝🏻من اینجام تا حالت رو خوب کنم و بهت انرژی مثبت بدم🤗 معنی کاربری که گذاشتم اسم همسر کوروش کبیر هست✨من از نسل کاساندان شهبانوی ۲۸ کشور آسیایی مشاور و همسر کوروش کبیر ، از نسل آرتمیس نخستین و تنها زن دریا سالار جهان ، از نسل گردیه بانوی دلاور و جنگجوی ایرانم💚🤍❤️خدایا ؛ برایم بخواه که برسد ، بیاید ، درست شود ، خوب شود ، خوب خوب ، هر آنچه خواهی💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مبارک باشه

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃
2740

تولتونو بهتون تبریک میگم انشاالله زیر سایه خداوند وخانواده  تنی سالم ودلی داشته باشین وعاقبت بخیر بشین  انشاالله 

تولد تولد تولدت مبارک تولد تولد تولدت مبارک مبارک مبارک 

من ۱۵ تولدمه اول بک خبر میده یک گیگ اینتر نت رایگان یک روزه اونم نمیتونم استفاده کنم یا کار دارم یا نت ضعیفه  

(هیچی به راستی و درستی نمیرسه)

وسط بشور بساب دنیا اومدی😍خوش اومدی عزیزم

تولدت مباااااااک 

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2706