2737
2739

خیلی کنجکاوم بدونم راضی هستین ازینکه از شوهراتون پول میگیرین یا دوست دارین مستقل باشین؟ 

من مستقلم ولی گاهی اوقات ناراحتم ازینکه مث خیلی از خانمای دیگه نیستم

تازه شوهرم ک میگه اصلا وظیفه من تنهایی نیست

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطعا وظیفه شه اما اگر خودش وظیفه زن ندونه پول درآوردن رو به پول زن چشم نداشته باشه بد نیست زن مستقل باشه هرچند بنظرم استقلال مالی زن برای مردا گرون تموم میشه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2728

کاش مستقل بودم .بااینکه همسرم خوبه و خرج میکنه ولی هیییییچ وقت راضی نیستم .کاش مستقل بودم کاش

ای پرنده ی مهاجر سفرت سلامت اما به کجا میری عزیزم قفس تموم دنیا ...روی شاخه های دوری چه خوشی داره صبوری 😔وقتی خورشیدی نباشه تا همیشه سوت و کوری🥀🥀🥀واسه ما فرقی نداره هرجا باشیم شب نشینیم ....
2738

وظیفه ولی آلان شرایط سخته  نفره پیشرفتی نیس اما همسرم یا کار کردن زن مخالفه هر چند خودمم تنبلم ازدواج کردم یکی خرجمو بده کار نکنم والا.اینو ب همسرم میگم میگه تو دیگه خیلی ....

راستش منم مث توعم یعنی اصلا طعم پول گرفتن از شوهر نچشیدم ببینم چطوریه هممیشه خودم‌کار کردم ... اصلا بواسطه این هنوز بعد این همه ال زندگی نمیدونم شوهرم‌خسیسه یا نه ! ولی خب اینم بگم کارای خونمم نصف نصفه ... نه که مجبوزی باشه یا از قبل راجعش حرف زده باشیم خودکار از سر کار که میاد کاری من‌نکرده باشم مونده باشه انجام میده 

من یه زن خیلی خوشبختم ، زندگی‌می کنم برای روانه شدن خوشبختی بیشتر 
کاش مستقل بودم .بااینکه همسرم خوبه و خرج میکنه ولی هیییییچ وقت راضی نیستم .کاش مستقل بودم کاش

برچی راضی نیستی عزیزم؟

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  

زندگی مدرنو میخای باید همه شرایطشو بپذیری

یا تن به زندگی سنتی بدی

زندگی مدرن یعنی مستقلی 

از کسی اجازه نمیکیری مشورت میگیری

عوضش چون اقا بالاسر نداری

پس خرجتم پای خودته

برچی راضی نیستی عزیزم؟

میدونی مستقل باشی هروقت دلت خواست میری خرید هروقت دلت خواست پس انداز میکنی و راحتی ولی وقتی نیستی باید صبر کنی اخر ماه حقوق بیاد و بهت کارت بده و شما در ی حدی میتونی خرید و پس انداز کنی 

ای پرنده ی مهاجر سفرت سلامت اما به کجا میری عزیزم قفس تموم دنیا ...روی شاخه های دوری چه خوشی داره صبوری 😔وقتی خورشیدی نباشه تا همیشه سوت و کوری🥀🥀🥀واسه ما فرقی نداره هرجا باشیم شب نشینیم ....
راستش منم مث توعم یعنی اصلا طعم پول گرفتن از شوهر نچشیدم ببینم چطوریه هممیشه خودم‌کار کردم ... اصلا ...

آره خوب کارای خونه ما هم نصفه یا اینکه من خیلی کم غذا درست میکنم چون کلا شوهرم غذاش کمه

بعد شما به شوهرتون پول هم میدین؟ 

آخه من میدم ولی خوب تو کارمم خیلی بهم کمک میکنه چون تو خونه کار میکنم

2706