2777
2789
عنوان

مامانا کمک

118 بازدید | 18 پست

دخترم دو سالشه،،چند روز شربت آرژی پلاس بهش دادم مکمل برای رشد قد،،ی چند روزیه ب شدت عصبی شده و گریه میکنه مدام،،الان دیدم نوشته برای ۴ سال ب بالاس این شربت یعنی بخاطر اونه عصبانیتش خاک بر سرم دارم میمیرم از عذاب وجدان

خدایا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کن .

سر خود دادی؟

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قط کن نده بهش دیگه

گفتم میکشم اونو اگه ترکم کنه🔪انتظارم این بود منو درکم کنه💔من کشتم عشقمو همینجا علام میکنم😈این دیگه چ حکمیه عاشقو عدام میکنن🚔قاضی حکمو نده ی چندتا خواهش دارم🙏اون خودش بلد نبود رفتنو یادش دادم👣جوونمو ولش کن مادرم گناه داره از همون روز قتل کنج خونه عزاداره👵پس حکم اون چیه قاقله قلب منه💘دفاعیه ندارم این تنها ترین حرف منه💔
اره متاسفانه

دیگه نده بهش و بعد این سرخود چیزی نده اون بچس جونی نداره که خوبه باز زود متوجه شدی

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
خودسر دادی؟ من پسر هف سالم میخورد مشکلی نداشت. اهن میدی بهش؟

اهن نمیخوره بالا میاره اینو سر خود دادم دوستم ب دخترش میداد مث احمقا منم گرفتم براش

اخه دختره دوساله چيه كه رشد قدي داشته باشه عب نداره عزيزم،خوب شد كه زود متوجه شدي تجربه شد برات

وای اره بچه ام اروم بود میخابید برا خودش بازی میکرد یعنی چند روزه از عصبانیت میخاد منو بکشه باور کن

وای اره بچه ام اروم بود میخابید برا خودش بازی میکرد یعنی چند روزه از عصبانیت میخاد منو بکشه باور کن

از همونه،مطمين باش

ولي نگران نباش انشالا با قطع كردنش خوب ميشه و خداروشكر كن به موقع فهميدي والا

2801