2733
2734

توی روند جدایی هستم من

از همه مرد ها و ازدواج  متنفرم 

بنظرم حماقت محضه ازدواج 

آیا این طبیعیه و شماهم همین طور بودید؟

بعدا نظرتون عوض شد یا نه؟ 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
احساساتت کاملان طبیعیه 

ممنونم.  چکار کنم حالم خوب بشه؟ 

خودم خواستم جدا بشم 

صورتم پر جوش شده 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
عادیه 

خیلیم بد اخلاق شدم . اعصاب و حال و حوصله ندارم

2740

کاملا طبیعیه بعدا درست میشی ولی یه توصیه خواهرانه دارم برات ب ازدواج دوم فعلا اصلا اصلا تحت هیچ شرایطی حتی فکر هم نکن . خودتو فقط از وضعیتی ک هستی نجات بده . روانشناسا میگن دوبرابر زمانی ک زندگی مشترک داشتین رو باید صبر کنید بعدا ب فکر ازدواج دوم بیفتین. 

اره من میکفتم گوه بخورم دیگ شوهر کنم ب تمام مرده ها و زنده هام فحش میدادم الان بچمم ور دلمه🤣

بعد چند وقت ازدواج کردی؟ 

الان خوشبختی؟ 

خوشبخت شی انشاءالله 

مرسی گلم، حالم خرابه 

ممنونم.  چکار کنم حالم خوب بشه؟  خودم خواستم جدا بشم  صورتم پر جوش شده

فقط،سعی کن فعلااا به ازدواج فکر نکنی افکار منفی نداشته باشی 

به بدنت وسلامت برس

لازم بود مشاوره برو

به خدااارتباطت رو قوی کن

لزوما همه مردها بد نیستن

ایشاله بخت عالی وسبز نصیبت میشه

2706