2733
2734
عنوان

بعد خارج رحمی کیست گرفتم...

190 بازدید | 12 پست

بلافاصله بعد دفع بارداری خارج رحمی قرص ال دی مصرف کردم اما بعد پریود دومم دیدم که یه کیست ۵ سانتی تو همون سمتی که حاملگی خارج رحم داشتم به وجود اومده، در حالی که قبلا اصلا کیست نداشتم ، کسی اینجوری بوده؟ 

الان دارم ال دی مصرف میکنم ببینم دفع میشه یا نه ، دکتر می‌گفت کیستت بزرگه و باید استراحت داشته باشی😭

چرا خارج رحم شدی بچه چندمته

خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...

سلام عزیزم 

شما خونریزی کی تموم شد چن روز طول کشید بعد تزریق امپول؟ 

بعد بتا ۳شد سونو واژینال ندادین؟

من دوهفته اس امپول زدم ولی امروز دوباره افتادم ب خونریزی ولکه بینی 

اگر بچهام زنده میموندند اولی فروردین ۹۹بدنیامیومد دومی ۱۹مهر۴۰۲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام عزیزم  شما خونریزی کی تموم شد چن روز طول کشید بعد تزریق امپول؟  بعد بتا ۳شد سونو وا ...

بعد تزریق طول میشه تا بچه جذب بشه، حدودا بیست روز یک ماه لکه بینی داشتم، بعد که قطع شد حدودا یک هفته بعدش پریود شدم و به روال همیشگی برگشتم ، 

بعد منفی شدن بتا سونو ندادم ولی یه ماه که گذشت بخاطر کیست سونو دادم که دیگه اثری از بچه ندیدن...

بچه دوم  علتش مشخص نیست ، فعلا عکس رنگی نگرفتم، ولی دو سه ماه دیگه میگیرم

محرک بارداری نخوردی؟

ممکنه بخاطر دارو های کمک باروری خارج رحمی شدی

خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...
بعد تزریق طول میشه تا بچه جذب بشه، حدودا بیست روز یک ماه لکه بینی داشتم، بعد که قطع شد حدودا یک هفته ...

یعنی همون بچه کیست شد ؟

دفع لخته داشتین؟

بعدش کی اقدام ب بارداری کردین ؟ چقد طول کشید باردارشین 

قرص محرک خوردین ک خارحی شد من لتروزول خوردم خیلی دوست دارم بدونم از جیه  خارج رحمی

من بعد ۲۲ روزهنوز همون لولم درد میکنه و دفعه لخته دارم

2738
یعنی همون بچه کیست شد ؟ دفع لخته داشتین؟ بعدش کی اقدام ب بارداری کردین ؟ چقد طول کشید باردارشین&nb ...

نه بچه به کیست ربط نداره ولی میگن خارج رحمی باعث به هم ریختن هورمون ها وکیست میشه، الان سه ماهه از خارج رحمی میگذره فعلا منتظرم کیستم رفع بشه و بعد عکس رنگی بدم و بعد از اون اقدام کنم، بعد خارج رحمی حداقل باید ۳ تا ۶ ماه فاصله بندازید برای اقدام

نه بچه به کیست ربط نداره ولی میگن خارج رحمی باعث به هم ریختن هورمون ها وکیست میشه، الان سه ماهه از خ ...

اها 

من هنوز بعد ۴۰ روز خونریزیم متوقف نشد 

شما چند روز طول کشید خونریزیتون بند بیاد؟

بچه ها من کیست پنج سانتیم با مصرف یه بسته ال دی و ماه بعدش یک بسته اچ دی برطرف شد... البته خودم هم بعد مصرف بسته اول حس کردم که دفع شده چون دیگه دردای شدید که در زمان کیست هنگام پریودی داشتم رو نداشتم ولی برای اطمینان مجدد یک بسته دیگه مصرف کردم