2752
2734
اره عزیزم من رفتم پیشش چند روز پیش واقعا دکتر خوبی نیست  از غیب گوییش بگم برات که کاملا رفتار ...

ببخشید شماپیش دکتر فرهت رفتین متخصص اطفال؟ چطوره اونجورکه تعریف میکنن هست یانه؟ ازیه شهردیگه میخام برم میخاستم ببینم ارزشش رو داره یانه 

واینکه بهترین متخصص اطفال که میدونید میشه بگیدکیه ؟ بچم مشکل تشنج داره و۵سالشه راه نمیره لطفا کمکم کنید

ببخشید شماپیش دکتر فرهت رفتین متخصص اطفال؟ چطوره اونجورکه تعریف میکنن هست یانه؟ ازیه شهردیگه میخام ب ...

من واسه بد غذایی رفتم عزیزم برای من بدرد نمیخورد 

بچت چه مشکلی داره منظورم بیماریش چیه اسمش بگو شاید بتونم کمکت کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من واسه بد غذایی رفتم عزیزم برای من بدرد نمیخورد  بچت چه مشکلی داره منظورم بیماریش چیه اسمش بگ ...

بخاطر تشنج تو۶ماهگی الان ۵سالشه راه نمیره حرفم درحدچندکلمه میزنه کاردرمانی میبریم نزدیک دوساله بیفایده بود تهران دکتراشرفی هم بردیم میگه نوارمغزش سالمه نمیدونیم دیگه چیکارکنیم همچین موردی دور برتون ندیدین که دیر راه بره؟ دکتر خوب سراغ ندارین؟

بخاطر تشنج تو۶ماهگی الان ۵سالشه راه نمیره حرفم درحدچندکلمه میزنه کاردرمانی میبریم نزدیک دوساله بیفای ...

یعنی از تب بالا تشنج کرد؟ نفهمیدین و کنترل نکردین تب رو؟

مگه تشنج باعث میشه بچه راه نره؟

تکلم نداره؟

چیزای دیگه رو میفمه؟

2731
یعنی از تب بالا تشنج کرد؟ نفهمیدین و کنترل نکردین تب رو؟ مگه تشنج باعث میشه بچه راه نره؟ تکلم ندار ...

دندون درمیاورد تب داشت تشنج کرد دکتر تشخیص ندادن تشنجه دارو ندادن بار سوم که تشنج کرد فهمیدن این تشنجه بعد دارو دادن که دیرشده بود میگن روی مغزش اثر گذاشته راه رفتن فقط ازدیوارمیگیره راه میره مستقل نمیتونه حرفم چندکلمه فقط بلده کاردرمانی هم خیلی تاثیر نداشت 

شما دور وبرتون باهمچین بچه ای روبه رو نشدین ببیند چیشده بالاخره راه رفتن یانه 

نمیدونید کدوم دکتر خیلی خوبه؟ دکتر فرهت مشهد خوبه؟

دندون درمیاورد تب داشت تشنج کرد دکتر تشخیص ندادن تشنجه دارو ندادن بار سوم که تشنج کرد فهمیدن این تشن ...

نه عزیزم من دوروبرم ندیدم اینجوری ولی خب همین که از دورو بر میگیره راه میره خداروشکر یعنی یکم زمان میبره تا راه رفتن مستقل انشالله که روزی میاد که راه هم میره دختر کوچولوت

من راستش فرهت واسه بد غذایی دخترم خوب نبود اما شاید واسه شماها خوب باشه 

نه عزیزم من دوروبرم ندیدم اینجوری ولی خب همین که از دورو بر میگیره راه میره خداروشکر یعنی یکم زمان م ...

الان ۵سالشه یکم دیر شده واسه راه رفتن دوستاش مهد میرن نزدیک دوساله کاردرمانی میبریم خیلی فایده نداشت برامون دعاکنید اگه یادتون موند

الان ۵سالشه یکم دیر شده واسه راه رفتن دوستاش مهد میرن نزدیک دوساله کاردرمانی میبریم خیلی فایده نداشت ...

چشم عزیزم انشالله لایق باشم 

امیدتو از دست نده خوب میشه من دیدم چند نفرو 

نذر کن سفره های صلوات برو خیلی تاثیر داره

ببخشید شماپیش دکتر فرهت رفتین متخصص اطفال؟ چطوره اونجورکه تعریف میکنن هست یانه؟ ازیه شهردیگه میخام ب ...

سلام عزیزم نمیدونم به این تاپیک دسترسی داری یانه ولی واسه مشکل بچت انشاالله خداخودش شفاش بده ولی انقد هزینه دکتر وکاردرمانی نکن من یکی وتو مشهد میشناسم که توی قم هم مطب داره چند روز مشهده چندروز قم دکترطب سنتیه من دارم ازش تعریف میکنم چون به چشم دیدم درمان بچه هارو که اینجور مشکل وداشتن وبقیه دکتراواسه درمانشون دستشون بسته بوده اگربتونی نوبت بگیری خیلییییییی شانس اوردی توی اینستا پـ.یجشو بزن سیدمرتضی بابایی یا اگر پیدانکردی به ایدیhwniw2228پیام بده واست بفرستم وقت ویزیتشون واسه یک سال اینده پره ولی اگر بتونی وقت بگیری بچت خوب شدنش حتمیه عزیزم هرچی تعریف کردمو باید بری باچشم ببینی چون تمام بیمارایی ک خوب شدنو فیلمشونو میزاره